Ana sayfa Haberler

"Laser Cannon" İnsansız Savaş Uçağını Başarıyla Düşürdü

Sertifika
Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ambalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır.

—— Gustavo

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
"Laser Cannon" İnsansız Savaş Uçağını Başarıyla Düşürdü
hakkında en son şirket haberleri "Laser Cannon" İnsansız Savaş Uçağını Başarıyla Düşürdü

Boeing Company, geçtiğimiz günlerde, yeni mobil lazer top sisteminin (kompakt lazer silah sistemi olarak da bilinir) ABD, Nevada'daki Nellis Hava Kuvvetleri Üssü'nde başarıyla test edildiğini duyurdu.

Rapora göre test 3 Eylül'de gerçekleştirildi ve Nellis Hava Kuvvetleri Üssü'nde "Gelişmiş Savaş Yönetim Sistemi" çerçevesinde gerçekleştirildi.Küçük genel amaçlı tanka takılan lazer silahı, İHA sistemini başarıyla mağlup etti., Kara kuvvetlerini korudu.

"Gelişmiş Savaş Yönetim Sistemi", Birleşik Devletler Hava Kuvvetlerinin havadan, karadan, denizden, uzaydan ve ağdan tüm veri ve bilgileri paylaşan küresel ortak operasyonlara yönelik vizyonudur.Bu sistem devreye girdiğinde, dronlardan kara araçlarına kadar tüm ekipmanların, tehditleri daha hızlı ve daha etkili bir şekilde tespit edip yanıtlamak için bulut ağı üzerinden bilgi paylaşmasını sağlayacak.

hakkında en son şirket haberleri "Laser Cannon" İnsansız Savaş Uçağını Başarıyla Düşürdü  0

Boeing'in lazer ve optoelektronik sistemler proje yöneticisi Ron Dauk şunları söyledi: “Gelecekteki savaş alanında, entegre ve ağa bağlı yetenekler, tıpkı kompakt lazer silah sistemleri gibi operatörlere önemli bilgiler sağlayacak ve tehditlere daha hızlı yanıt verecek.Bu testte gösterildiği gibi. "

Test süreci boyunca, kompakt lazer silah sistemi, gerçek zamanlı video görüntülerini ve ilgili tehditlerin parametrelerini ve çeşitli önemli verileri Maryland'deki Andrews Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki operatörlere ileterek onlara gerçek zamanlı durumsal farkındalık ve uzaktan kumanda yetenekleri sağladı.Gösteride, kompakt lazer silah sistemi ağ bilgileri aracılığıyla bir hedef ipucu topladı ve insansız bir savaş uçağını düşürmeyi simüle etti..

hakkında en son şirket haberleri "Laser Cannon" İnsansız Savaş Uçağını Başarıyla Düşürdü  1

Boeing'in hava savunma ve füze savunma departmanı yöneticisi Robert Green, "Bu tatbikat, Boeing'in savaşa hazır olduğunu kanıtladı" dedi."Askeri operatörler sistemimizde başarılı olmaya devam edecek ve bu çok az eğitim gerektiriyor."

Pub Zaman : 2020-09-16 11:39:53 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Riselaser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Alex Ren

Tel: 008613924641951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)