Ana sayfa Haberler

Lazer Kaynağının Avantajları

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi satış için
iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi satış için
Müşteri yorumları
Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— David

Mükemmel Lazer destekleyici ve kılavuzluk kalıcı için teşekkür ederiz. Yardımlarınız ve öğretim, ben daha fazla pazar payı kazanmak.

—— Michal

Güvenilir ve kaliteli hizmet, iyi hizmet, çok profesyonel ve yardımsever, yakında ikinci sipariş vereceğiz.

—— Peter

Riselaser'ın sürekli destekleri için teşekkürler, lazer makinesinin kalitesi mükemmel, biz onu çok seviyoruz, teşekkürler.

—— Simon

İyi ambalaj, iyi ürün aldı

—— Mike

Çok iyi iletişim sayesinde tüm sorunları çözdüm, satın alma işleminden memnun kaldım. yakın gelecekte güzel bir işbirliği yapacağız.

—— Hasan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Lazer Kaynağının Avantajları

Lazer Kaynağının Avantajları
Kaynak teknolojisi, bir ülkenin endüstriyel üretimi üzerinde, özellikle de bazı yüksek teknoloji alanlarında, büyük bir etkiye sahiptir. Bu yüksek teknoloji alanlarına ek olarak, otomobil dişlilerinin kaynağı için bir zorunluluktur. Kullanılan teknoloji, dişlilerin neden lazer kaynak teknolojisi kullandığını biliyor musunuz? Bunu yapmanın faydaları nelerdir?

Her şeyden önce, bu sorunu anlamadan önce, basit bir lazer kaynağı anlayışı yapmamız gerekir. İsme baktığımızda, bazı önemli bilgileri öğrenebiliriz. Sıradan ark kaynağından farklıdır. Sıradan kaynak kaynak için elektrik ark kullanırken, lazer kaynak kaynak için lazer kullanır. Kaynak yaparken kaynak yapılacak yeri ışınlamak için doğrudan lazer kullanıyoruz. Sürekli ışınlama kaynaklı iş parçasını ısıtacaktır. Isıtmadan sonra atomlar yavaşça birleşir. Atomik açıdan başlayarak, kaynaklı nesne yüksek stabiliteye sahiptir. Bu kalıcı bir bağlantı sürecidir. Lazer kaynağı kullanıldığında, iş parçasının sıcaklık deformasyonu çok küçüktür. Sıradan bir elektrikli kaynakla karşılaştırıldığında, yüksek enerjilidir, deforme olması kolay değildir ve kaynaktan etkilenir. Kaynak yeri çok sınırlıdır, kaynak çok hızlıdır, kaynak yüzeyi oluştuğu sürece kullanılabilir, tüm iş parçasının ağırlığı çok hafiftir ve işleme yöntemi nispeten basittir. Otomotiv alanında, dişli kutusunun dişlisi daha küçük ve daha küçük yapılır ve doğruluk gereksinimleri daha yüksek ve daha yüksektir. Lazer teknolojisi kullanılıyorsa, dişlinin kaynak deformasyonunu makul bir aralıkta kontrol edebilir. Aracın kullanım ömrünü uzatabilir ve aracın arıza oranını azaltabilir.

Pub Zaman : 2019-10-25 10:19:30 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Riselaser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Zoe

Tel: 008613682329217

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)