Ana sayfa

Riselaser Technology Co., Ltd

şirket Profili

Riselaser Technology Co., Ltd., lazer ürünlerinde uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur, benaser kesme makinesi, lazer oyma makinesi ve lazer markalama makinesi üreticisi ve süreci uluslararası satışlar ve yurt içi satışlar.Şirket 2015 yılında kurulmuştur. Modernize edilmiş bir işletme olarak yüksek teknoloji ve özyönetim ihracatı, sağlam bir mali temele sahibiz ve üretim, araştırma ve geliştirme.

 

Ürünlerimiz şunları içerir: Lazer kesme makinesi, lazer markalama makinesi, lazer, lazer oyma makinesi, lazer kaynak makinesi ve bunun gibi.

 

10'dan fazla seri, 300 tip.Müşterilere önemli bir avantaj sağlamak için kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler.Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performansı nedeniyle, elektronik, donanım, model yapımı, giyim, ayakkabı, reklam, baskı ve ambalajlama, oyuncak yapımı ve daha fazla endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 0

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 1

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 2

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Riselaser Technology Co, Ltd Lazer ürünleri, Lazer kesim makinesi, lazer oyma makinesi ve Lazer markalama makine üreticisi ve süreç uluslararası satış ve iç satış konusunda uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur. Şirket 2010 yılında kurulmuştur. Yüksek teknoloji ve öz-yönetim ihracata sahip modern bir işletme olarak, sağlam finansal temel ve üretim, araştırma ve geliştirme için büyük bir kapasiteye sahibiz.

Ürünlerimiz: lazer kesim makinesi, lazer markalama makinesi, lazer, lazer oyma makinesi, lazer kaynak makinesi ve benzeri.
10'dan fazla seri, 300 çeşit. Müşterilere önemli avantajlar sağlamak için kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler. Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performans nedeniyle, yaygın olarak elektronik, donanım, model yapımı, giyim, ayakkabı, reklam, baskı ve paketleme, oyuncak yapımı ve daha fazla endüstride kullanılmaktadır.
Riselaser Technology Co., Ltd
Riselaser Technology Co., Ltd
Riselaser Technology Co., Ltd
Riselaser Technology Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Riselaser

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar