Sertifika
Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Riselaser Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ambalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır.

—— Gustavo

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
break
hakkında en son şirket haberleri break

Ultraviyole lazerler, ince işlemeleriyle ünlüdür ve fiber lazerlerden sonra ana akım lazerlerden biri haline gelir.Ultraviyole lazerler, diğer lazerlerin sahip olmadığı avantajlara sahiptir.Isıl gerilimi sınırlandırabilir, iş parçasının hasarını azaltabilir ve işleme sırasında iş parçasının bütünlüğünü koruyabilirler.Şu anda, kurumsal işlemede UV lazer uygulamasının dört ana alanı vardır: cam teknolojisi, kesme teknolojisi, seramik teknolojisi ve plastik teknolojisi.

 

1. Cam zanaat: Şarap şişeleri, baharat şişeleri, içecek şişeleri vb. Gibi çeşitli sektörlerde cam şişelerin ambalajlarına cam işaretleme uygulanabilir. Ayrıca cam zanaat hediyelikleri ve kristal işaretleme imalatında da kullanılabilir.

hakkında en son şirket haberleri break  0

2. Lazer kesim: UV lazer ekipmanı, FPC profil kesme, kontur kesme, delme, kapak filmi açma, yumuşak ve sert tahta açma ve düzeltme, cep telefonu kılıfları Kesme, PCB şekli dahil olmak üzere esnek levhaların üretiminde birçok alanda kullanılabilir kesme vb.

 

3. Plastik markalama: Uygulama aralığı, çoğu genel plastikleri ve PP, PE, PBT, PET, PA, ABS, POM, PS, PC, PUS, EVA, vb. Gibi bazı mühendislik plastiklerini içerir ve ayrıca plastik alaşımlar, örneğin;PC / ABS ve diğer malzemeler, lazerle işaretlenen el yazısı net ve parlaktır ve siyah beyaz el yazısı işaretlenebilir.

hakkında en son şirket haberleri break  1

4. Seramik oyma: Uygulama kapsamı, sofra seramikleri, vazo seramikleri, yapı malzemeleri, seramik sağlık gereçleri, çay seti seramikleri vb. İçerir. Ultraviyole lazer, yüksek tepe değerine ve küçük termal etkiye sahiptir.Cihaza zarar vermesi kolay olmayan aşındırma, kazıma ve kesme gibi benzer seramik kırılgan ürünler için doğal avantajları vardır ve işlem hassas olup kaynak israfını azaltır.

Pub Zaman : 2020-09-08 20:50:21 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Riselaser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Alex Ren

Tel: 008613924641951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)