Ana sayfa Haberler

Metal Lazer Kesim Makinesi Tozu Nasıl Temizlenir

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi satış için
iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi satış için
Müşteri yorumları
Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— David

Mükemmel Lazer destekleyici ve kılavuzluk kalıcı için teşekkür ederiz. Yardımlarınız ve öğretim, ben daha fazla pazar payı kazanmak.

—— Michal

Güvenilir ve kaliteli hizmet, iyi hizmet, çok profesyonel ve yardımsever, yakında ikinci sipariş vereceğiz.

—— Peter

Riselaser'ın sürekli destekleri için teşekkürler, lazer makinesinin kalitesi mükemmel, biz onu çok seviyoruz, teşekkürler.

—— Simon

İyi ambalaj, iyi ürün aldı

—— Mike

Çok iyi iletişim sayesinde tüm sorunları çözdüm, satın alma işleminden memnun kaldım. yakın gelecekte güzel bir işbirliği yapacağız.

—— Hasan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Metal Lazer Kesim Makinesi Tozu Nasıl Temizlenir

Metal Lazer Kesim Makinesi Tozu Nasıl Temizlenir

Metal lazer kesim makinesi, işleme endüstrisindeki insanların aşina olduğu bir ekipman türüdür. Metal lazer kesim makinesi çok çeşitli malzemeleri kesebilir. Metal lazer kesim makinesi satın alırken, kendi ihtiyaçlarımızı bilmemiz gerekir, yalnızca kesim malzemesini, kesim kalınlığını bilmemiz gerekir, aynı zamanda üretim ve işleme ve malzeme tasarrufu arasından seçim yapmamız gerekir. Metal lazer kesim makinesi satın alırken sadece mevcut talebi dikkate almamalı, aynı zamanda gelecekteki talebi de dikkate almalıyız. Şimdi metal lazer kesim makinesi yaygın olarak kullanılabilir. Küçük isim levhaları, vb. Gibi küçük parçaları işlemek için kullanılabilir ve tüm kartı toplu işlemlemek ve kesmek için de kullanılabilir. Optik fiber lazer kesim makinesinin hızlı gelişimi ile günlük kullanım sürecinde çok fazla toz üretilmesi kaçınılmazdır. Uzun bir süre sonra makineye yerleşir. Makineyi daha iyi korumak ve bakımını yapmak ve ayrıca makinenin işlenmesini etkilememek için, oyma makinesindeki tozu nasıl temizlemeliyiz?

cutting machine,47

Metal lazer kesim makinası

1. Öncelikle, metal lazer kesim makinesinin makine tablasındaki tozun nasıl temizleneceği önemli değildir, ancak makinenin içindeki tozu temizlemeniz önerilmez. Doğru şekilde temizlenmezse lazer kafasını çizmeniz kolaydır. Ciddi durumlarda, lazer verileri okurken ve yazarken doğru bir şekilde konumlandırılamaz.

2. İkincisi, toz lazer kafası yüzeyine düşmediği sürece, kullanımı etkilemeyecektir. En güvenli yöntem, metal lazer kesim makinesini baş aşağı çevirmek (lazer kafası aşağı) ve tozu bir balonla (dijital SLR CCD'yi temizlemek için bir araç, çok ucuz) üflemektir.

3. Ek olarak, su değişimine ve tank temizliğine özellikle dikkat edin (tankın temizlenmesi ve sirkülasyon suyunun haftada bir kez değiştirilmesi önerilir).

Metal lazer kesim makinesinin tozu temel olarak elektronik bileşenlerin ısı dağılımını ve hassas bileşenlerin hassasiyetini etkiler. Yaygın olaylar arasında optik denetim arızası bulunur, bilgisayar CPU fanı açılmaz vb. Daha sonra metal lazer kesim makinesinin tozun yanı sıra işleme işlemini de etkilemesi, etkileyebilecek bazı faktörler var. Metal lazer kesim makinesini etkileyen diğer faktörler nelerdir?

1. Metal lazer kesim makinesinin güç kaynağı, esas olarak kontrol sistemi düzensizliğinde ortaya çıkan işleme üzerinde en doğrudan etkiye sahiptir. SMC kontrol sisteminin elektronik cihazları ve fonksiyonel bileşenleri belirli voltaj ve frekans aralığına sahiptir. Herhangi bir bileşenin aşırı yüklenmesi, kaçınılmaz olarak tüm sistemin dengesizliğine yol açacaktır ve ortak fenomen işleme sapmasıdır.

2. Metal lazer kesim makinesinin titreşiminin etkisi, sık kesim ve düz olmayan yüzeylere yansır. Yaygın nedenler, işleme sırasında takım tezgahına dokunulması, takım tezgahının montaj seviyesinin kalitesiz olması ve çevresinde bir zımba bulunmasıdır.

3. Genel olarak, metal lazer kesim makinesi, kesici kenarın kırıldığı ve kesici kenarın düz olmayan oyma yüzeyine ve testere dişine neden olduğu olgusuna sahip olmayacaktır. Oyma yüzeyinin pürüzsüz olmadığı ve testere dişi olduğu tespit edilirse, kullanılan kesicinin modelinin ve boyutunun uygulanabilir olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Tutamak çok uzun sürerse, işleme sırasında kesicinin deformasyonu artacaktır, bu da işleme yüzeyinin pürüzsüz ve testere dişi olmamasına neden olacaktır.

4. metal lazer kesim makinesinin çevre sıcaklığı ve nem esas olarak kontrol sistemi ve sürüş motor performansını etkiler. Ortam sıcaklığı 40 ℃ değerini geçtiğinde, kontrol sistemi yanlış kontrol sahibi olabilir ve sürüş motorunun sürüş torku nominal değere ulaşamayabilir.

Pub Zaman : 2019-11-19 18:03:01 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Riselaser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Zoe

Tel: 008613682329217

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)