Ana sayfa Haberler

Daha Rafine Metal Aydınlatma için Lazer Kesim Makinesi

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi satış için
iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi satış için
Müşteri yorumları
Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— David

Mükemmel Lazer destekleyici ve kılavuzluk kalıcı için teşekkür ederiz. Yardımlarınız ve öğretim, ben daha fazla pazar payı kazanmak.

—— Michal

Güvenilir ve kaliteli hizmet, iyi hizmet, çok profesyonel ve yardımsever, yakında ikinci sipariş vereceğiz.

—— Peter

Riselaser'ın sürekli destekleri için teşekkürler, lazer makinesinin kalitesi mükemmel, biz onu çok seviyoruz, teşekkürler.

—— Simon

İyi ambalaj, iyi ürün aldı

—— Mike

Çok iyi iletişim sayesinde tüm sorunları çözdüm, satın alma işleminden memnun kaldım. yakın gelecekte güzel bir işbirliği yapacağız.

—— Hasan

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Daha Rafine Metal Aydınlatma için Lazer Kesim Makinesi

Daha Rafine Metal Aydınlatma için Lazer Kesim Makinesi

Metal İşlemeli Lazer Aydınlatma için M achine

Aydınlatma iç dekorasyonun önemli bir parçasıdır, iyi aydınlatma bitirme rolü oynayabilir. İnsanların maddi yaşam standartlarının iyileştirilmesiyle, ev eşyalarına olan talep de artmaktadır. İşlevsel talepten yavaş yavaş kişiselleştirilmiş özelleştirme talebine eğilimlidir. Ve metalin kendisi, insanlar tarafından yaygın olarak sevilen, aydınlatmaya yapılan kişiselleştirilmiş lazer desenli benzersiz bir dokuya sahiptir.

Lazer kesme makinesi şimdi metal işlemenin ana aracıdır, lazer kesim de kişiselleştirilmiş metal aydınlatma üretiminin önemli bir aracı haline gelmiştir. Müşterinin kişisel talebine göre, aydınlatma tasarımcısı aydınlatmayı tasarlar, el yazması kağıdına ideal modeli çizer, programı lazer kesme makinesine yazar, metal anahat işlemeyi gerçekleştirir ve son olarak metal aydınlatmayı yapar. Lazer kesme makinesinin esnekliği, hızlılığı, bir kerelik şekillendirme, kalıp açmaya gerek yok, paslanmaz çelik, alüminyum kaplama, pirinç ve bakır ve diğer yüksek anti metal malzemelerin işlenmesi için uygun, üreticilerin sanatsal yaratma, kişiselleştirilmiş özelleştirme ve küçük parti elde etmesine yardımcı olabilir özelleştirme.

Metal aydınlatma işleme endüstrisine uygulanan lazer kesim makinesinin spesifik avantajları şunlardır: lazer kesim teknolojisi, erime gerçekleştirmek için iş parçası yüzeyini ışınlamak için yüksek yoğunluklu lazer ışını kullanan temassız işlemeye aittir ve yüksek basınçlı gaz, kesme işlemini tamamlamak için cüruf. Tüm süreç, temas ve deformasyon olmadan sayısal kontrol işlemine aittir. Lazer kesim makinesi, desen karmaşıklığının sınırlandırılmasından tamamen bağımsızdır. Çok hızlı işleme hızı, yüksek hassasiyet ve güzel kesme uç yüzü vardır. Orijinal serin metal malzemeleri sanatsal desenlere işleyebilir. Işığın etkisi ile metal desenler daha rafine ve üst düzeydir.

Pub Zaman : 2020-03-04 22:37:14 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Riselaser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Zoe

Tel: 008613682329217

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)