Riselaser Technology Co., Ltd

 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar Riselaser
No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 3000000-5000000
Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

Riselaser Technology Co., Ltd. ("Riselaser" olarak anılacaktır) 2015 yılında kurulmuştur. Yaklaşık on yıldır lazer akıllı ekipman üretimi yapmaktadır.Merkezi Bao'an, Shenzhen'de bulunan, dünyaca ünlü bir endüstriyel lazer işleme ve otomasyon genel çözüm sağlayıcısıdır.Endüstriyel lazer işleme ekipmanı ve otomasyon ve diğer destekleyici ekipman ve temel bileşenlerin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış, akıllı üretim alanında Sistem çözümleri.

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 0

 

Riselaser ağırlıklı olarak lazer kaynak, lazer kesim, hassas kesim, lazer markalama, lazer temizleme, lazer 3D baskı ve otomasyon ekipmanları gibi lazer uygulama çözümleri sunmaktadır.Riselaser, 100'den fazla ülke ve bölgede şubeler ve hizmet noktaları kurmuş, "Lazer Uygulama Araştırma Enstitüsü" ve "Akıllı İmalat Araştırma Enstitüsü" kurmuş ve bugüne kadar 300'den fazla teknik fikri mülkiyet hakkı elde etmiştir.Riselaser, "tüm çalışanlarının maddi ve manevi mutluluğunu sürdürmek, müşterileri için değer yaratmaya devam etmek, lazer teknolojisi ile dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek" ilkesi ile endüstri standardının üzerinde 139 test prosedürü oluşturarak kalite çizgisine bağlı kalmaktadır. , ve insan toplumunun gelişimine katkıda bulunmak.Misyon olarak, yüksek kaliteli ürünler ve satış sonrası hizmet, müşterilerden yüksek övgüler kazanmıştır.Riselaser, dünya çapında 30.000 endüstriyel müşteriye yüksek kaliteli ürünler ve yüksek kaliteli ve verimli hizmetler sağlamıştır. Lazer akıllı ekipman dünya çapında 100'den fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır ve 10.000'den fazla lazer ekipmanı tüm dünyada iyi çalışmaktadır ve demiryolu taşımacılığı, otomobil üretimi, inşaat makineleri, tarım makineleri, asansör imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır. , sac işleme, şase dolapları, aydınlatma ve daha yüzlerce sektör.

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 1

 

Yüksek kaliteli lazer cihazları ve lazer ekipmanları üretebilmek için, hammadde ve bileşen tedarikinin başlangıcından itibaren ürün kalitesini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz.Şu anda ürünler ISO, ABD FDA, SGS, CE (yerel ve Avrupa ve Amerika) sertifikalarını geçmiştir ve teknik olarak uluslararası standartlara uygundur.Riselaser, teknoloji odaklı, teknolojik yeniliklere bağlı kalmakta, her yıl Ar-Ge yatırımını artırmaya devam etmekte ve çok sayıda teknik patent almıştır.Aynı zamanda, yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda endüstri seçkinleri tanıtıldı ve Ar-Ge ekibi, 3C, tıbbi tedavi, elektrik gücü, yarı iletken vb. Gibi endüstriler arası bir çalışma geçmişine ve lazer ve zengin deneyime sahiptir. otomasyon geliştirme.Riselaser, işlenmiş ürünlerde daha yüksek hassasiyet, daha yumuşak kesme ve kaynak portları ve daha hızlı hız elde etmek için CNC sistemi, hassas kesme kafası, elle tutulan kaynak kafası, robot kaynak kafası, yüksek hızlı iletim sistemi vb. gibi temel teknolojilerde ustalaşır.Çift ekranlı çift yalpalama kaynak Teknolojimiz, lazer kaynağının uygulama alanını daha kapsamlı hale getirir.

 

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 2

 

 

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 3

 

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 4

 

 

Riselaser, Çin Bilimler Akademisi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Shenzhen Üniversitesi, Güney Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve diğer üniversitelerle uzun süredir sanayi-üniversite-araştırma işbirliği yapmaktadır.Şirket, 100'e yakın patentli teknolojiye sahiptir ve Ar-Ge merkezleri, kalite merkezleri ve Riselaser Enterprise University kurmuştur.Çin lazer uygulama pazarında yüksek pazar payına sahip markalardan biri olup, son yıllarda dünyada aynı sektörde en hızlı gelişme gösteren firmalardan biridir.

 

 

Geçmiş

Riselaser Technology Co., Ltd., Lazer ürünleri, Lazer kesim makinesi, lazer oyma makinesi ve Lazer markalama makinesi üreticisi ve uluslararası satışları ve yurtiçi satışları işleyen entegre bir kuruluştur.Şirket 2010 yılında kuruldu. Yüksek teknoloji ve özyönetim ihracatına sahip modernize edilmiş bir kuruluş olarak, sağlam mali temele ve üretim, araştırma ve geliştirme için büyük kapasiteye sahibiz.

 
Ürünlerimiz: lazer kesim makinesi, lazer markalama makinesi, lazer, lazer oyma makinesi, lazer kaynak makinesi vb.
 
 
10'dan fazla seri, 300 çeşit.Müşterilere önemli bir avantaj sağlamak için kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler.Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performansı nedeniyle elektronik, donanım, model yapımı, giyim, ayakkabı, reklam, baskı ve paketleme, oyuncak yapımı ve daha birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hizmet

Riselaser Technology Co., Ltd. ("Riselaser" olarak anılacaktır) 2015 yılında kurulmuştur. Yaklaşık on yıldır lazer akıllı ekipman imalatı yapmaktadır.Merkezi Bao'an, Shenzhen'de bulunan, dünyaca ünlü bir endüstriyel lazer işleme ve otomasyon genel çözüm sağlayıcısıdır.Endüstriyel lazer işleme ekipmanı ve otomasyon ve diğer destekleyici ekipman ve ana bileşenlerin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışında uzmanlaşmış Akıllı üretim alanında sistem çözümleri.

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 0

 

Yüksek kaliteli lazer cihazları ve lazer ekipmanı üretmek için, hammadde ve bileşenlerin tedarikinin başlangıcından itibaren ürün kalitesini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz.Şu anda ürünler ISO, US FDA, SGS, CE (yerli ve Avrupa ve Amerika) sertifikalarını geçmiştir ve teknik olarak uluslararası standartlara uygundur.Teknoloji odaklı, teknolojik yeniliğe bağlı kalan Riselaser, her yıl Ar-Ge yatırımını artırmaya devam ediyor ve bir dizi teknik patent aldı.Aynı zamanda, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda endüstri eliti tanıtıldı ve Ar-Ge ekibi, 3C, tıbbi tedavi, elektrik gücü, yarı iletken vb. otomasyon geliştirme.Riselaser, işlenmiş ürünlerde daha yüksek hassasiyet, daha yumuşak kesme ve kaynak portları ve daha hızlı hız elde etmek için CNC sistemi, hassas kesme kafası, el kaynak kafası, robot kaynak kafası, yüksek hızlı iletim sistemi vb. gibi temel teknolojilerde ustalaşır.Çift ekranlı çift yalpalamalı kaynak Teknolojimiz, lazer kaynağının uygulama alanını daha kapsamlı hale getirir.

 

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 1

Ekibimiz

Riselaser ağırlıklı olarak lazer kaynak, lazer kesim, hassas kesim, lazer markalama, lazer temizleme, lazer 3D baskı ve otomasyon ekipmanları gibi lazer uygulama çözümleri sunmaktadır.Riselaser, 100'den fazla ülke ve bölgede şube ve hizmet noktaları kurmuş, "Lazer Uygulama Araştırma Enstitüsü" ve "Akıllı İmalat Araştırma Enstitüsü"nü kurmuş ve bugüne kadar 300'den fazla teknik fikri mülkiyet hakkı elde etmiştir.Riselaser, "tüm çalışanlarının maddi ve manevi mutluluğunu gözetmek, müşteriler için değer yaratmaya devam etmek, lazer teknolojisi ile dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek" ilkesiyle sektör standardının üzerinde 139 test prosedürü oluşturarak kalite çizgisine bağlı kalmaktadır. ve insan toplumunun gelişimine katkıda bulunmak.

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Misyon olarak, yüksek kaliteli ürünler ve satış sonrası hizmet, müşterilerden büyük övgü almıştır.Riselaser, dünya çapında 30.000 endüstriyel müşteriye yüksek kaliteli ürünler ve yüksek kaliteli ve verimli hizmetler sunmuştur.Lazer akıllı ekipman, dünya çapında 100'den fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır ve 10.000'den fazla lazer ekipmanı tüm dünyada iyi çalışmaktadır ve demiryolu taşımacılığı, otomobil imalatı, inşaat makineleri, tarım makineleri, asansör imalatı, levhalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. metal işleme, kasa dolapları, aydınlatma ve diğer yüzlerce sektör.

 

Bu alanda 20 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere web sitemizi ziyaret etmeleri ve bizimle iletişime geçmeleri için hoş geldiniz, size en iyi hizmeti vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Çin Riselaser Technology Co., Ltd şirket Profili 1

 

Mesaj bırakın