Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 0 5mm focal spot laser welder ] eşleşme 40 Ürünler.
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
43 KG ağırlığında taşınabilir lazer kaynak makinesi 100×45×68cm boyutları ve hassas metal kaynak için 0.5mm odak noktası çapı
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
MINI 1500W 2000W 3000W El Laser Kaynak taşınabilir Fiber Laser Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Lazer Kaynak Makinesi Satın Alın |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | lazer kaynakçılar |
| Su deposu kapasitesi: | CW Fiber Lazer |
1080nm Fiber Taşınabilir Lazer Kaynakçı Kaynak Kesme Temizleme 3'ü 1 Arada
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 160 |
| Lazer Tipi: | 1080nm Fiber Lazer |
1500W 2000W Taşınabilir El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum fiyatı
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1500W Taşınabilir Lazer Kaynakçı 3'ü 1 Arada Kaynak Kesme Temizleme Makinesi
| dalga boyu:: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
| Lazer gücü:: | 1500W |
Alüminyum Karbon Çelik için 3'te 1 El Laser Kaydırıcı 1500w 2000w 3000w Lazer Kaydırma Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
El el lif lazer kaynak makinesi 1.5kw Metal lif lazer kaynak makinesi Qilin Double Wobble Head
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
3 in 1 El Laser kaynak Sürekli kaynak Metal için Riselaser RL-FAM MAX 1500W 2000W 3000W
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
3 In 1 Lazer Kaydırıcı Riselaser RL-FAB 35KG 1000W 1500W Hava Soğutma
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


