Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1 300hz pulse frequency handheld laser welding machine ] eşleşme 4 Ürünler.
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
100W Pulse Fiber El Lazer Temizleme Makinesi Pas Çıkarma
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W, 200W, 300W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Elde Taşınabilir 100W 300W Lazer Temizleme Makinesi Hava Soğutma Yöntemi
| Güç: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Ağırlık: | 45 kilo |
| Başvuru: | Yüzey Boya Pas Temizleme |
100w Hava Soğutma Taşınabilir Lazer Metal Temizleyicisi Paslanmaz Çelik için
| Güç: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
1


