Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1000w handheld laser welding machine ] eşleşme 72 Ürünler.
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Taşınabilir Metal Tunç Bakır El Laser kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W Lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |
2000W IPG El Laser kaynak makinesi Otel endüstrisi için dayanıklı motor takımlı taşınabilir lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
Çoklu Konumlu 1500w 2000w 3000w Su Soğutucuya Dahili El Laser kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |
Paslanmaz Çelik İçin 10m / 15m Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi SUP Lazer Tabancası
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | lazer kaynak makinesi |
| Ana özellik: | Hali / S&A soğutma grubu ile |
800W hava soğutma el laser kaynak makinesi 1 yıllık garanti ve 1080 + 5 nm dalga boyu ile
| ÇIKIŞ Gücü: | 800W |
|---|---|
| Dalgaboyu: | 1080+5nm |
| Ağırlık: | 90 |
Metal Riselaser RL-FW 3000W Destek özelleştirme için El Laser kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
1500w 2000w 3000w Elde tutulan lazer kaynak makinesi SUP 21S 8 mm kalınlığındaki metal için lazer tabancası
| Anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | kalın metal kaynak |
| Ana özellik: | maksimum 8 mm'ye kadar metal kaynağı |
3mm Kaynak Derinliğine Sahip El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ve Çevrimiçi Destek
| ÇIKIŞ Gücü: | 2200W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |


