Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 100w jewelry laser spot welder ] eşleşme 19 Ürünler.
Altın Gümüş Kaynak için 1064nm 80J Takı Lazer Kaynak Makinesi 100w
| Hedefleme ve konumlandırma: | Dahili kamera sistemi 7 inç ekran ve mikroskop |
|---|---|
| Darbe genişliği: | 0.1~10.0MS derece ayarlanabilir |
| Lazer frekansı: | 1.0~15.0HZ sürekli ayarlanabilir |
Takı için Yüksek Hassasiyetli Fiber Lazer Kaynak Ekipmanları 100 Watt 110V / 220V
| Ürün adı:: | Yüksek Hassasiyetli Takı Makinesi Sıcak Satış Takı Lazer Kaynakçı |
|---|---|
| Renk:: | mavi |
| Lazer Kaynak:: | Yag Lazer |
60/100 Watt Mini YAG Takı İsteğe Bağlı Güçte Onarım Lazer Makinesi
| dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Sertifika: | CE |
Takı kaynağı için fiber lazerli QCW Nokta Lazer Kaynak Makinesi
| makine fonksiyonu: | Nokta Lazer Kaynak Makinası |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | QCW fiber lazer |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
6J - QCW Lazer Kaynağı ile 10J Lazer Kaynak Takı Makinesi Hava Soğutma
| makine fonksiyonu: | lazer kaynak takı makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | QCW fiber lazer |
| dalgalanma: | ≤1.5% |
Mücevher Mini Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| kullanım: | Mücevher Tamir Kaynağı |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |
Gölgesiz 80J Takı Kaynak Makinesi 1064nm Yag Lazer Kaynakçı
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Anma gücü: | 100W |
| Lazer Enerjisi: | 80J |
HD CCD 7.5kw Mücevherat Lazer Kaynak Makinesi Bileklik Bilezik için Metal Boşluk
| Makine modeli: | mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime: | halka için lazer kaynak makinesi |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |
YAG Küçük Optik Lazer Kaynak Makinesi Sürekli Kaynakçı 200W
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Model adı: | RL-Y200 |
| Uygulama: | Takı Kaynağı |


