Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1080nm wavelength handheld laser welding machine ] eşleşme 15 Ürünler.
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
1080nm Dalga Boyu ve 0-4mm Salınım Genişliğine Sahip 1200W Taşınabilir Hava Soğutmalı El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Ağırlık: | 45KG (Dahili tel besleyici) |
Stainless Steel Elde Tutulan Lazer Kaynak Makinesi Ve Kontrol Etmesi Kolay Fonksiyon
| Güvenilir: | Yüksek güvenilirlik |
|---|---|
| Bakım: | Bakım gerektirmeyen çalışma |
| Ürün Kategorisi: | Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi |
F50mm Kolimasyon Fokal Uzunluğu 1500w/2000w değerli güç ile Elde Laser Kaynak Makinesi
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
1000W 1080NM El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Demir Alüminyum Pirinç Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | fiber lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1000w 1500W Raycus/Maks |
| Lazer Kaynağı: | Maks. JPT Raycus IPG isteğe bağlı |
% 40 Elektro-optik dönüşüm verimliliği Elde tutulan laser kaynak makinesi kaynak için
| Çıkış Lazer Dalga Boyu: | 1080nm |
|---|---|
| Özellikleri: | Basit yapılandırma, küçük boyut, basit işletim ve yüksek zeka |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |
Derin Kaynak Derinliği F50mm Kolimatif Fokal Uzunluğu ve 1070±20nm Dalga Uzunluğu Aralıklı Elde Laser Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1500W 2000W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi Metal Lazer Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | metal için lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Lazer Kaynağı: | Maks. JPT Raycus IPG isteğe bağlı |
Su Soğutucu Metal Fiber Lazer Kaynak Makinesi 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
|---|---|
| Tek Darbe Enerjisi: | 1000W,1500W,2000 |
| dalga boyu: | 1070 |


