Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 10w uv laser engraving marking machine ] eşleşme 10 Ürünler.
3W 5W 10W UV Lazer Kazıma İşaretleme Makinesi Masaüstü Fiber Lazer Kesici
| Ürün adı: | UV Lazer Kazıma İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Ahşap Olmayan Metal İçin 355nm Taşınabilir UV Lazer Gravür İşaretleyici Yüksek Hassasiyet
| Ağırlık: | 35 kilo |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
| lazer dalga boyu: | 355nm |
Kot Kumaş UV Lazer İşaretleyici 355nm Dalgaboyu 3W 5W 10W 1 Yıl Garanti
| Ürün adı: | Kot Kumaş İçin 355nm 3W 5W 10W UV Lazer İşaretleme Kazıma Makinesi |
|---|---|
| lazer tipi: | UV |
| Şart: | Yeni |
İyi Işık Demeti Kalitesine Sahip Plastik Cam Bezi Deri için UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 3W 5W 10W Optik UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| lazer tipi: | UV lazer |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
Hava soğutma yöntemi ile 3W 5W uv lazer makinesi cam lazer markalama makinesi
| Ürün adı: | uv lazer makinesi |
|---|---|
| Çalışma doğruluğu: | işaretleme hassasiyeti: 0,02 mm |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
Endüstriyel Fiber Lazer İşaretleme Makinesi, Döner ile 80kHz Yüksek İşaretleme Hızı
| Ürün adı: | fiber lazer oyma makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 3w / 5w / 10W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
3w 5w UV İşaretleme Makinesi Mücevher Elektronik Parçalar için Taşınabilir Ahşap Plastik
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
1064nm UV Lazer İşaretleme Makinesi 3w 5w ISO Ce
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
355nm UV Lazer İşaretleme Makinesi Mini 3w 5w Yüksek Hassasiyet
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Ağırlık: | 35 kilo |
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
Masaüstü UV Plastik Lazer İşaretleme Ekipmanları Yüksek Hassasiyetli 110 * 110mm Çalışma Alanı
| Ürün adı: | Yüksek Hassasiyetli 3w 5w Masaüstü UV Plastik Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 3W 5W 10W (İsteğe Bağlı) |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
1


