Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 110v jewelry laser welding machine ] eşleşme 69 Ürünler.
Karbon Çelik Kesme için 1000W Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Düşük Gürültü Yüksek Doğruluk
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Kesme Alanı: | 1500 x 3000mm |
| Soğutma modu: | Su soğutma |
Altın Gümüş Bakır Takı için Entegre Su Soğutucu 200w Lazer Işını Kaynak Aracı
| Ürün adı: | Altın Gümüş Bakır Takı için Entegre Su Soğutucu Lazer Işını Kaynak Aracı |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| Uygulama Endüstrileri: | Takı, 3c, gözlük |
Spot CNC Fiber Lazer Lehimleyici 150w Mini Küçük Altın için Metal Mücevherlik Yüzükleri
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Entegre Dokunmatik Ekranlı Kaynak Lazer Makinesi 1064nm Dalgaboyu CE Belgeli
| Ürün adı:: | Takı için 60w Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Dokunmatik Ekranlı 1064nm 60W Fiber Lazer Işını Kaynak Makinesi
| Ürün adı:: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti:: | 1 yıl |
Paslanmaz Çelik 60W 1064nm Lazer Punta Kaynak Makinesi
| Ürün adı:: | Altın, paslanmaz çelik tamiri için 60w Fiber Kalıp İletim Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Karbon Çelik Kesim İçin Yüksek Hassasiyetli Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi 1000W
| lazer tipi: | Fiber lazer |
|---|---|
| Kesim alanı: | 1500 x 3000mm |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
150W paslanmaz çelik metal lehimleme makinesi, altın gümüş yüzük mücevher aracı için lazer nokta kaynak makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Küçük 220V Altın Gümüş Takı Nokta Kaynakçı Nd YAG Lazer Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| renk: | Beyaz ve siyah |
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |


