Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 15 kg handheld laser welding machine ] eşleşme 5 Ürünler.
15 KG 220Vac % 50 Dönüştürme Verimliliği El Laser kaynak makinesi Taşınabilir Lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| En yüksek güç: | 1200W |
| Güç Kararlılığı: | ±2(2sa) |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği: | <5nm |
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Kullanımı kolay 500 Watt Soğutma Yeni Durum Fiber Optik Lazer Kaynak Suyu
| Ürün adı: | El Lazeri Kaynak Makinesi Fiber İletim Kaynakçısı 500W |
|---|---|
| Marka: | Riselaser |
| Özgün: | Shenzhen |
Pas Temizleme için El Lazer Temizleme Makinesi Elektrik Yakıt IPG Kaynak
| Ürün adı: | Fiber Lazer Temizleme Sistemi |
|---|---|
| Lazer güç: | 100w / 200w |
| Kaynak: | Fiber Lazer |
1


