Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1mj fiber laser marking machine ] eşleşme 16 Ürünler.
Mini Metal Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 30w Fiber Lazer Oymacı
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ürün adı: | mini fiber lazer markalama makinesi |
| Fiber lazer tipi: | Darbeli fiber lazer |
PP Plastik PVC Ahşap İçin Hafif 0.1mJ UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 3W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Maxphotonics Kaynağı ile Sanayi Fiber Lazer Markalama Makinası Yüksek Markalama Hızı
| Ürün adı: | fiber lazer oyma makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Endüstriyel Fiber Lazer İşaretleme Makinesi, Döner ile 80kHz Yüksek İşaretleme Hızı
| Ürün adı: | fiber lazer oyma makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 3w / 5w / 10W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Cam Kristal Beyaz Plastik İçin 0.01mm Doğruluk UV Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Metal İçin Taşınabilir UV EZCAD Paslanmaz Çelik Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 5W UV Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Endüstriyel için 3m Fiber Uzunluğunda Elde Taşınabilir Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
80KG ağırlıklı lazer temizleme makinesi 1mJ Maksimum Darbe Enerjisi Fiber Lazer ile
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Çıkarılabilir Akrilik Lazer Kesim Makinesi, Metal Markalama Makinesi 320 * 200mm Masa Boyutu
| Ürün adı: | çıkarılabilir fiber lazer işaretleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w - 50W |
| Çalışma Alanı: | 110x110mm |
3W 5W 10W UV Lazer Kazıma İşaretleme Makinesi Masaüstü Fiber Lazer Kesici
| Ürün adı: | UV Lazer Kazıma İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.01mm |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |


