Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 20w desktop fiber laser engraver ] eşleşme 64 Ürünler.
Masaüstü ahşap ve metal olmayan malzemeler için CO2 lazer işareti makinesi Min çizgi genişliği 0.012mm
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
50w Hava Soğutma 110 * 110mm Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 50W |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
RL-P lazer markalama makinesi 20w lazer yazıcı markalama makinesi
| anahtar kelimeler: | lazer markalama makinesi 20w |
|---|---|
| Başvuru: | lazer yazıcı markalama makinesi |
| İşaretleme Alanı: | 100~150mm (aralık isteğe bağlı) |
Çeşitli Uygulamalarda AB Standardı Tamamen Korumalı Markalama Gravür Makinesi
| Ürün adı: | Tamamen Korumalı İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |


