Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 20w desktop fiber laser engraver ] eşleşme 64 Ürünler.
Metal için 30 Watt Lazer İşaretleme Ekipmanları, Hava Soğutma Lazer Gravür Makinesi
| Ürün adı: | İyi Kalite ile Metal 30W için Yeni Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Soğutma modu: | Hava soğutma |
Metal için 30w Maxphotonics Fiber Lazer İşaretleme Makinesi EZCAD Yazılımı 1064nm
| lazer kaynağı: | Maksfotonik |
|---|---|
| anahtar kelime: | 30w lazer markalama makinesi |
| lazer gücü: | 20 watt 30 watt 50 watt |
20W Mini Masaüstü Lazer Fiber İşaretleyici Taşınabilir Lazer Oyma Makinesi
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
| Kontrol Sistemi Markası: | beckhoff |
Mücevher Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20 Watt Lazer Oyma Makinesi
| Lazer gücü: | 20W |
|---|---|
| Grafik formatı destekler: | PLT, BMP, JPG, PNG, TIP, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Tekrarlanabilirlik hassasiyeti: | ± 0.002 |
Metal Cam İçin Hava Soğutma 40w Lazer Gravür Makinesi Lazer İşaretleme Makinesi
| Lazer gücü: | 20W-100W |
|---|---|
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
| Güç kaynağı: | 220V |
50w Fiber Lazer Derin Oyma Makinesi raycus Lazer İşaretleme Ekipmanı
| madde: | derin oyma mahcine |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.001 mm |
1064nm 20w Lazer Kazıma Makinesi Entegre Masaüstü Lazer İşaretleyici
| Tüm makinenin güç tüketimi: | ≤ 160 W |
|---|---|
| Lazer gücü: | 19,5 ± 0,5 W |
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
Tozsuz 20W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Masaüstü Lazer Gravür Makinesi
| Minimum Çizgi Genişliği: | 0,02 mm |
|---|---|
| Minimum karakter: | 0,15 mm |
| Tekrarlanabilirlik doğruluğu: | ± 0,002 mm |
Taşınabilir 20W / 30W Metal Plastik Mini Lazer İşaretleme Makinesi
| Makine adı: | Mini Taşınabilir İşaretleme lazer makinesi |
|---|---|
| Ana Kullanım: | Metal Fiber Lazer Markalama |
| İşaretleme Alanı: | 100*100mm (isteğe bağlı 150*150mm) |
Mücevherat 50w 7000mm / s Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| güç: | 50W |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm |


