Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 220v handheld laser welder ] eşleşme 58 Ürünler.
7KW Güçlü Mini Taşınabilir Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Taşınabilir 1500W El El Lifi Lazer Kaynak Makinesi 3-in-1 2000W/3000W Lazer Ekipmanı Parçaları
| Ağırlık (kg): | 140 |
|---|---|
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Çelik için çok fonksiyonel el kaynak temizleme 3 in 1 lazer makinesi 1500w 2000w 3000w
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
RL 3'te 1 Elde Taşınabilir 1500w 2000w 3000w Kesme Temizleme Fonksiyonu ile Fiber Lazer kaynak makinesi
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Hava Soğutma 800W 1200W 1500W 2000W 3 In 1 Küçük Lazer kaynak makinesi 35kg Metal kesme / temizleme için
| Anahtar kelimeler: | Küçük Lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Paslanmaz çelik metal taşınabilir lif lazer kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
3 in 1 El El Elli Fiber Lazer Kaynak Kesme Temizlik Makinesi 1500W 2000W 3000W Metal Lazer Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |


