Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 230w laser jewellery welding machine ] eşleşme 5 Ürünler.
90 Joule Lazer Mücevher Kaynak Makinası Mücevher Nokta Kaynakçı
| Ürün adı: | lazer ışını kaynağı |
|---|---|
| Nokta boyutu aralığı: | -3mm~3mm |
| Darbe genişliği aralığı: | 1~20ms |
Yüksek Enerji 1064nm Lazer Mücevher Kaynak Makinesi Ayarlanabilir Lehim Ortak Boyutu
| lazer kaynağı: | 1064nm 200w YAG LAZER |
|---|---|
| Max. Maks. Pulsed energy darbeli enerji: | 90J |
| gözlem sistemi: | 10X Mikroskop veya HD CCD |
Mikro Dokunmatik Ekranlı Küçük Boy 1064nm Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Makine boyutu: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 220V 50/60Hz 30A |
| Darbe genişliği aralığı: | 1~20ms |
Güçlü Lazer Işınlı YAG 200W Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Küçük lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer kaynağı: | YAG 200W |
| Maksimum lazer gücü: | 230W |
200W Sürekli Fiber Lazer Kaynakçı Altın Mücevher Lazer Lehimleme Makinesi
| Ürün adı: | 200W Nokta Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Nokta ve sürekli kaynak |
| Lazer kaynağı: | YAG lazer |
1


