Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3 in one laser welding machine ] eşleşme 476 Ürünler.
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Taşınabilir 1500W El El Lifi Lazer Kaynak Makinesi 3-in-1 2000W/3000W Lazer Ekipmanı Parçaları
| Ağırlık (kg): | 140 |
|---|---|
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
1500W Elde Tutulan Metal Nokta Kaydırıcılar 3 In 1 Çok fonksiyonlu Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Yüksek Çözünürlüklü Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi Küçük Lazer Kaynakçı
| tüketilir: | Xenon lamba,Filtre elemanı,Koruyucu lens,Argon |
|---|---|
| Soğutma sistemi boyutları: | Su Soğutma + Hava Soğutma |
| Makine modeli: | 60w kaynak lazer makinesi |
Çoklu Konumlu 1500w 2000w 3000w Su Soğutucuya Dahili El Laser kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |
Riselaser 60W Taşınabilir CCD Takı Lazer Kaynak Makinesi Yüzükler İçin Altın Gümüş
| Ana Anahtar Kelimeler: | 60w nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 60W |
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
1000W El Lazer Kaynak Makinesi Su Soğutma Lazer Kaynak Cihazı
| Ürün adı: | Metal için El Lazer Kaynakçı Fiber Şanzıman Kaynakçı 1000W |
|---|---|
| Marka: | Riselaser |
| orijinal: | Shenzhen |
AC220V 5KHz El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Lazer Kaynak Sistemleri
| Ürün adı: | Metal için El Lazer Kaynakçı Fiber Şanzıman Kaynakçı 1000W |
|---|---|
| Marka: | Riselaser |
| orijinal: | Shenzhen |


