Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3 in one laser welding machine ] eşleşme 476 Ürünler.
F50mm Kolimasyon Fokal Uzunluğu 1500w/2000w değerli güç ile Elde Laser Kaynak Makinesi
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Riselaser Elde Taşınabilir 1.5kW 2kW 3kW Lazer Kaynak Makinesi, 3'ü 1 Arada Lazer Kesim Makinesi
| Makine Anahtar Kelimesi: | 3'ü 1 arada el tipi lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar faktör: | lazer kaynak makinası lazer kesim makinası lazer temizleme mavhine |
| Ana işlev: | kaynak + temizleme + kesme |
Takı Glasswear için 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 60W / 80W / 100W |
| dalga boyu: | 1064nm |
1500w 2000w 3000w Endüstriyel El Laser Kaynak Makinesi
| Makine adı: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Ana Fonksiyon: | metaller için lazer kaynak makinesi |
| İsteğe Bağlı İşlevler: | temizleme / kesme veya 3'ü 1 arada |
60W 80W 100W Güç ve 1064nm Dalga Uzunluğu ile Altın Gümüş Mini Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 60W 80W 100W Masaüstü YAG Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 60W / 80W / 100W |
| Dalga boyu: | 1064nm |
Masaüstü Mücevherler Altın için Lazer Kaynak Makinesi 1064nm YAG Lazer Korece Çalışma Dili
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
150w Noktalı Lazer Kaynak Makinesi Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Altın Gümüş Mini Mücevherlik Lazer Kaynak Makinesi Mücevherlik Küpeler için 150W
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Mini Mücevherler YAG Lazer Kaynaklama Makinesi 150W Altın Gümüş Mücevherler için CCD Tamir Makinesi ile
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Hızlı kaynak için kollimatör odak uzunluğu F50mm El el lif lazer kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |


