Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 30w fiber laser engraver ] eşleşme 176 Ürünler.
Altın Mücevherat İçin Bilgisayarla Çalışan Mini Metal Lazer İşaretleme Makinesi
| model: | takı için lazer gravür makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20W / 30 W / 50 W / 100W |
| Uygulanabilir malzeme: | Metal Plastik |
Masaüstü ahşap ve metal olmayan malzemeler için CO2 lazer işareti makinesi Min çizgi genişliği 0.012mm
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
Otomatik Odak Fonksiyonlu 220V 50HZ Takı Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | mücevher için lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Kontrol yazılımı: | JCZ Yazılımı |
| çalışma sıcaklığı: | 0℃-40℃ |
RL-P lazer markalama makinesi 20w lazer yazıcı markalama makinesi
| anahtar kelimeler: | lazer markalama makinesi 20w |
|---|---|
| Başvuru: | lazer yazıcı markalama makinesi |
| İşaretleme Alanı: | 100~150mm (aralık isteğe bağlı) |
Taşınabilir İşaretleme Makineleri Zihinsel İçin Fiber 30w Raycus Kaynak İşaretleme
| Ürün adı: | taşınabilir markalama makineleri |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm |
| lazer gücü: | 20w, 30w, 50w, 70w |
70*70 mm/100*100 mm 0.01 mm taşınabilir lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


