Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 30w mini laser engraving machine ] eşleşme 46 Ürünler.
Hava Soğutma Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Çevresel Sanayi İçin 2 Yıl Garanti
| Ürün adı: | Endüstriyel İşaretleme 20W için Kapalı Masaüstü Tipi MINI Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm (İsteğe bağlı) |
Rekabetçi Fiyatlı Taşınabilir Mini Fiber Optik Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Mini Masaüstü 20W 30W 50W Ahşap Deri Metal olmayan malzeme için CO2 Lazer Çizme İşaretleme Makinesi
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
Metal Alüminyum İçin Mini 20w Fiber Lazer İşaretleme Oyma Makinesi
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 150mm*150mm |
| Lazer Kaynağı: | IPG Raycus Max JPT |
Mini Fiber Lazer İşaretleme Gravür Makinesi Elde Taşınabilir 20w 25w 50w
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Paslanmaz Çelik Halka Gravür için 20w Taşınabilir Mini Fiber Lazer İşaretleyici
| anahtar kelime: | taşınabilir mini fiber lazer işaretleyici |
|---|---|
| lazer kaynağı: | Raycus, JPT, Max veya diğerleri |
| Gravür Alanı: | 110*110mm |


