Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 380v stainless steel spot laser welding machine ] eşleşme 10 Ürünler.
Boom Lift ile 60Hz 380V paslanmaz çelik nokta lazer kaynak makinesi
| Sertifika: | ISO SGS |
|---|---|
| Sıklık: | 50 HZ / 60HZ |
| Anahtar satış noktaları: | Yüksek doğruluk |
Kanal Mektubu Kaynak İçin İki Yollu YAG Lazer Kaynak Makinesi 300 Watt
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| model adı: | RL-YW300 |
| Uygulama: | Takı kaynak |
200W YAG Spot Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
| çıkış gücü: | 200w |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 3.5kW |
| Lazer kaynağı markası: | maksimum |
1500W El Fiber Lazer Kaynakçı 1064nm Lazer Lehimleme Kolay Kullanım
| Lazer: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm Lazer Lehimleme |
| Anahtar kelimeler: | Satılık Lazer Kaynak Makinesi |
Reklam Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi Küçük Boy 1070nm Dalgaboyu
| Ürün adı: | Fiber Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Lazer güç: | 500-1000w |
200W Paslanmaz Çelik Lazer Lehim Makinesi Mini Mücevherat Küçük Diş
| Işık noktası ayar aralığı: | 0.1-1.5mm |
|---|---|
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop ve kırmızı ışık (isteğe bağlı kamera sistemi) |
| Lazer frekansı: | 1-20Hz |
Altın Mücevher Diş İçin 200 Watt Taşınabilir Lazer Lehimleme Makinesi
| Hedefleme ve konumlandırma: | Dahili kamera sistemi + mikroskop |
|---|---|
| Darbe genişliği: | 0.1~10.0MS derece ayarlanabilir |
| Lazer frekansı: | 1.0~15.0HZ sürekli ayarlanabilir |
Paslanmaz Çelik için Servo Motor Sürücülü Orta Güç 1500W Lazer Kesim Makinesi
| Kesim alanı: | 1500 x 3000mm |
|---|---|
| soğutma modu: | Su Soğutma |
| Lazer gücü: | 1500W |
Endüstriyel 1500w Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi Küçük Lazer Işın Kompakt Boyut
| Ürün adı: | fiber lazer kesim makinesi |
|---|---|
| lazer tipi: | Fiber lazer |
| Lazer gücü: | 300-1500 w |
380V / 50Hz Lazer Çelik Kesme Makinesi, Akıllı Fiber Optik Lazer Kesici
| Ürün adı: | Fiber Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Lazer güç: | 500-1000w |
1


