Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 5 inch touch display laser welding machine ] eşleşme 12 Ürünler.
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Ergonomik Tasarımlı Taşınabilir 80w Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0.1 ~ 10ms |
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
80W Masaüstü Altın Gümüş YAG Mini Diş Lazer Kaydırıcı Ev Kullanımı Mücevher Lazer Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Altın Gümüş Mücevher Tamiri Paslanmaz Çelik Mücevher Çerçeveleri için Mini Taşınabilir Lazer Kaynaklı Kaynaklı Kaynaklı
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Altın ve gümüş mücevherler için mini YAG lazer kaynak makinesi, mücevher onarımı için masaüstü lazer kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Masaüstü 80w YAG Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Altın ve Gümüş Metal için Mücevher Lazer Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
7 "LED Dokunmatik Ekran 60W Takı Altın Masaüstü Lazer Kaynakçı
| Ürün adı:: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz kırmızı |
| Kelime: | Lazer kaynak makinesi |
7 inç endüstriyel LED dokunmatik ekranlı taşınabilir lazer kaynak makinesi 32 seti önceden ayarlanmış parametreler ve 48 kg ağırlık
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Ağırlık: | 48 kilo |
| Lazer Tipi: | Sürekli Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
Altın Gümüş Mücevherler Mini Nokta Lazer Kaydırıcı Saat Yüzüğü Tamir için Mikro Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |


