Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 50w fiber laser marking engraving machine ] eşleşme 154 Ürünler.
10000 mm / S Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Metal İçin 50w Fiber Lazer Oymacı
| Uygulama: | metal için fiber lazer gravür |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0.001 mm |
| Desteklenen Grafik Biçimi: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Çin'de Üretilen Taşınabilir Metalik Fiber Lazerli Markalama Gravür Makinesi
| Ürün adı: | Taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Otomatik Odaklama Optik Bölünmüş Metal Fiber Lazer Markalama Makinesi Max Raycus JPT
| Ağırlık (kg): | 20 kilo |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 100mm*100mm |
| lazer gücü: | 20w 30w 50w 60w 70w |
Dahili Elektrikli Asansör Otomatik Odaklama İşlevli 20w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | 20w fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Şart: | %100 yeni |
| Kontrol Yazılımı: | EZCAD |
Metalik için 30w 50W Masaüstü Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Masaüstü fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
20w 30w 50w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Hayvan Kulak Etiketi Oymacı
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| lazer gücü: | 20W / 30W / 50W |
| Çalışma Alanı Büyüklüğü: | 100*100mm(Ayarlanabilir) |
20W 30W 50W 70W Küçük Taşınabilir Elyaf Lazer İşaretleme Makinesi Cola Kağıdı Masaüstü gravür makinesi
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
Özel Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20w 30w 50w 70w En az Karakter 0.15mm ile
| makine modeli: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Satır Genişliği: | 0,012 mm |
| Tekrarlanan Hassasiyet: | ±0,003 mm |
1064nm Paslanmaz Çelik Kazıma Makinesi 50w Fiber Lazer İşaretleyici
| Ürün adı: | Sıcak satış lazer oyma makinesi 50w fiber lazer markalama |
|---|---|
| Lazer gücü: | 50W |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (ve diğerleri) |
Küçük Kapalı 3d Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Altın Gümüş Takı
| anahtar kelime: | 3d fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| lazer kaynağı: | JPT (İsteğe bağlı olarak Max, Raycus) |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD 2/3 |


