Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ online support fiber laser welding machine ] eşleşme 65 Ürünler.
3 In 1 Elde Laser Kaynak Kesme Temizlik Makinesi 1500w 2000w 3000w Metal Karbon Çelik Paslanmaz Çelik için
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
200W 100J YAG Takı Kaynak Makinesi Gözlükleri Fiber Lazer Kaynakçı
| Ürün adı: | 200W 100J YAG kaynak makinesi Takı Lazer Kaynakçı |
|---|---|
| Uygulama Endüstrileri: | Takı, 3c, gözlük |
| Lazer kaynağı: | 200w Yag lazer |
Dental Takı Saatlik Riselaser Fiber Lazer Punta Kaynak Makinesi YAG
| Lazer Kaynak: | 200w YAG LAZER |
|---|---|
| makinenin uygulaması: | Takı Saati üretimi veya onarımı |
| Hedefleme ve konumlandırma: | Mikroskop + CCD Kamera Sistemi |
2000w 2kw Reci Lazer Kaynaklı El Lazer Kaynak Temizleme
| anahtar kelime: | lazer kaynağı 2000w |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü (W): | 2000 |
| Çalışma modu: | CW/Modüle |
Paslanmaz Çelik İçin 1.5kW 2kW 3kW Mini El Metal Lazer Kaynakçı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 3000w |
|---|---|
| kullanım: | Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynakçı |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
1500W 2000W 3000w Metal 3in1 El Laser kaynak makinesi için El Laser kaynak makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Bavul Tipi 50w Darbeli Fiber Lazer Pas Temizleme Makinesi Tamamen Kapalı
| Ürün adı: | Fiber Lazer Temizleme Sistemi |
|---|---|
| lazer gücü: | 50W |
| Kaynak: | fiber lazer |
150W paslanmaz çelik metal lehimleme makinesi, altın gümüş yüzük mücevher aracı için lazer nokta kaynak makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
1080nm Fiber Taşınabilir Lazer Kaynakçı Kaynak Kesme Temizleme 3'ü 1 Arada
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 160 |
| Lazer Tipi: | 1080nm Fiber Lazer |


