Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable laser marking machine for metal ] eşleşme 158 Ürünler.
Masaüstü YAG Lazer Nokta Kaydırıcı CCD + 10X Mikroskop Konumu Gümüş ve Altın Mücevherler İçin
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Altın Gümüş Mücevherler Mini Nokta Lazer Kaydırıcı Saat Yüzüğü Tamir için Mikro Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Rise Laser 60W 10J Takı Bataryası İçin Taşınabilir Mini Nokta Kaynak Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Sırt Çantası Lazer Pas Temizleme Makinesi 50W Lazer Temizleme Ekipmanı Kirlilik Dışı
| Ürün adı: | 50W Sırt Çantası Lazer Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 50W |
| Kaynak: | 1064nm Fiber lazer |
Paslanmaz Çelik Halka Gravür için 20w Taşınabilir Mini Fiber Lazer İşaretleyici
| anahtar kelime: | taşınabilir mini fiber lazer işaretleyici |
|---|---|
| lazer kaynağı: | Raycus, JPT, Max veya diğerleri |
| Gravür Alanı: | 110*110mm |
Ahşap Olmayan Metal İçin 355nm Taşınabilir UV Lazer Gravür İşaretleyici Yüksek Hassasiyet
| Ağırlık: | 35 kilo |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
| lazer dalga boyu: | 355nm |
1500W 2000W Taşınabilir El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum fiyatı
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Altın Gümüş Markalama Hareketli 20 Watt Fiber Lazer Oymacı
| dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20W |
| Çalışma alanı: | 100 * 100mm (Ayarlanabilir) |


