Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable mini spot welding machine ] eşleşme 32 Ürünler.
Rise Laser 60W 10J Takı Bataryası İçin Taşınabilir Mini Nokta Kaynak Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Takı 10ms Taşınabilir Mini Nokta Kaynakçı Kaynak Makinesi 60W 100W
| Ürün adı: | Protable mini boyutlu YAG nokta kaynakçı 60W 100W |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti: | 1 yıl |
Masaüstü 40W Mini Taşınabilir Mücevherlik Altın Gümüş Paslanmaz Çelik Mücevherlik için Lazer kaynak makinesi
| Kullanımı: | Takı Kaynak Diş Kullanımı |
|---|---|
| Anahtar nokta satış: | lazer lehimleme |
| Operasyon: | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
Altın Gümüş Cam Onarımı için YAG 40W Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
| Ağırlık: | 13,5 kilo |
Yüksek Şeffaf CCD Taşınabilir Mücevher Lazer Kaynak Makinesi FDA Onaylı
| Makine modeli: | Mücevher Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 60W 80W 100W |
| gözlem sistemi: | 10X Mikroskop veya HD CCD |
MINI 1500W 2000W 3000W El Laser Kaynak taşınabilir Fiber Laser Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Lazer Kaynak Makinesi Satın Alın |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | lazer kaynakçılar |
| Su deposu kapasitesi: | CW Fiber Lazer |
Mini taşınabilir 4 In 1 Fiber Laser kaynak makinesi 1500W-3000W Paslanmaz Çelik Alüminyum Demir için
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
2000w Mini El Lazer Kaynak Makinesi Taşınabilir Lazer Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | Mini lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Temizleme kafası: | Qilin/WSX/vb. |
150W YAG Mini Altın Lazer Kaydırıcı Taşınabilir Mücevherlik Lazer Sinek Kaydırma Makinesi Satılık
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Hafif El Lazer Kaynak Makinesi Altın Lazer Lehimleme Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220VoltOpsiyonel |
| Sertifika: | CE |


