Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ precision fiber laser cutting machine ] eşleşme 229 Ürünler.
Lazer Çıkış Modu Optik Fiber Çıkışlı Esnek Mobil Lazer Füzyon Makinesi
| Ürün Adı: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1000/1500/2000W Hava Soğutmalı Lazer Nokta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Fonksiyonu: | Kullanımı kolay kontrol fonksiyonu |
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
Yanlış nesnelere karşı taşınabilir lif lazer engelli kaldırıcı
| Product Name: | Laser portable remote obstacle remover long distance laser cutting |
|---|---|
| Introduction: | Foreign matter in the overhead lines of the power grid poses a great threat to the operation of the power grid and is one of the main reasons for unplanned outages such as metal wire short circuits and single-grounding faults. However, it is time-consuming |
| Product Category: | Laser Obstacle Remover |
Otomatik Odak Fonksiyonlu 220V 50HZ Takı Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | mücevher için lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Kontrol yazılımı: | JCZ Yazılımı |
| çalışma sıcaklığı: | 0℃-40℃ |
Masaüstü UV Plastik Lazer İşaretleme Ekipmanları Yüksek Hassasiyetli 110 * 110mm Çalışma Alanı
| Ürün adı: | Yüksek Hassasiyetli 3w 5w Masaüstü UV Plastik Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 3W 5W 10W (İsteğe Bağlı) |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
100W Pulse Fiber El Lazer Temizleme Makinesi Pas Çıkarma
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W, 200W, 300W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
AIO Pro 20w Lazer İşaretleme Makinesi Son Derece Entegre EZCAD / JCZ Yazılım Kontrolü
| Ortalama Çıkış Gücü: | 20W |
|---|---|
| Makine Boyutu: | 146*367*157mm |
| Makina ağırlığı: | 6.7kg |
Ultra hassas lazer kesme sistemleri 1000W Altın Gümüş ve Cam için Mini Lazer hassas kesme makinesi
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma sistemi: | su soğutma |
| Hız kesmek: | 30m/dak |
Mini Fiber Lazer İşaretleme Gravür Makinesi Elde Taşınabilir 20w 25w 50w
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
20w 30w Mini Lazer Gravür Makinesi Döner Mücevher Yüzükleri
| Makine modeli: | döner ile gravür yüzük takı |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | MAX veya Raycus |
| Lazer Modül Ömrü: | 100000 saat |
Çok fonksiyonel UV Lazer İşaretleme Makinesi Mopa Renkli Elyaf Lazer İşaretleme 20w 30w Küçük Lazer Yazıcı
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |


