Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ precision fiber laser cutting machine ] eşleşme 229 Ürünler.
AC 380V Cnc Metal Kesme Lazer Makinesi 2000W / 3000W Cypcut Kontrol Sistemi ile
| Modeli: | RL-3015-2000 |
|---|---|
| Lazer güç: | 2000W |
| Lazer Kaynak: | Maksimum / Raycus / IPG |
Cnc Metal 2000w Fiber Lazer Tüp Kesme Makinesi Su Soğutma
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Hız kesmek: | 1-60m/dak |
| Soğutma Modu: | su soğutma |
Fiber Lazer Boru Kesme Makinesi Sanayi İşleme İçin Yüksek Kesme Hızı
| Ürün adı: | 3015 Çift sürücülü Metal Borular ve Levhalar Endüstri İşleme için Fiber lazer Kesici |
|---|---|
| lazer tipi: | Fiber lazer |
| Lazer gücü: | 500W / 800W / 1000W |
Hassas Tarama için Lazer Tarama Kafası Lazer Makine Parçaları 10mm Giriş Diyaframı
| Ürün adı: | 1064nm Tarama |
|---|---|
| Lazer Tipi: | 1064nm |
| Uygulama: | Fiber lazer markalama makinası |
Toz Giderme Sistemi ile Kaynaklı Çerçeve Lazer Beam Kesme Makinesi Yüksek Çıkış Gücü
| Kesme Alanı: | 1500 x 3000mm |
|---|---|
| Soğutma modu: | Su soğutma |
| Lazer güç: | 1000W |
Tek Modlu Fiber Lazer Kaynağı 500w - 1000w Sac Kesim Yüksek Performans
| Ürün adı: | Fiber Lazer kaynağı |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Lazer güç: | 500w-1000w |
1064nm UV Lazer İşaretleme Makinesi 3w 5w ISO Ce
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
Metal Paslanmaz Çelik İçin Kapalı CCD Fiber Lazer Gravür İşaretleme Makinesi 1064nm
| Başvuru: | Lazer işleme |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Uygulanabilir Malzeme: | Metal, plastik |
IPG GW El Lazer Kaynak Makinesi 100mm Wobble 220VAC Temizlemeli
| anahtar kelimeler: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | lazer temizleme |
| Lazer Tipi: | GW CW fiber lazer |
Havacılık ve Uzay için IPG Lazer Metal Kesme Makinesi Üç Fazlı 380V
| Kesim alanı: | 24000×4000 mm |
|---|---|
| Maksimum konumlandırma hızı (XY kombine): | 60 m / dk |
| Maksimum konumlandırma hızı (tek eksen): | 40 m/dk(Dikey),50 m/dk(Yatay) |


