Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ precitec fiber laser cutting head ] eşleşme 20 Ürünler.
Metal Kesme için Precitec Fiber Lazer Kesim Kafası Lazer Işık Kesici 4kw 6kw
| Marka: | Precitec |
|---|---|
| Max. Maks. laser power lazer gücü: | 6 kW (yalnızca 2D versiyon) |
| Yönlendirme odak uzaklığı: | 100 mm |
Precitec Fiber Lazer Kesim Kafası Yüksek Güç 4000w 6000w Lazer Makinesi Yedek Parçaları
| Marka: | Precitec |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1030 … 1090 nm |
| Max. Maks. laser power lazer gücü: | 6kw 4kw 3kw 2kw 1500w |
Metal Kesme İçin Yüksek Lazer Gücü Precitec Light Cutter 2.0 Pro fiber lazer kesim kafası
| Marka: | Precitec |
|---|---|
| Sürüm: | 2B/3B |
| Max. Maks. laser power lazer gücü: | 6 kW (yalnızca 2D versiyon) |
Çift Çalışma Platformlu Kapalı Tip Fiber Lazer Kesim Makinesi 1kw
| model: | fiber lazer kesim makinesi |
|---|---|
| Fiber Lazer Gücü: | 1000W, 3000W veya diğerleri |
| Lazer jeneratörü: | Raycus / IPG / MAKS |
Raytool Kafa Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi Alaşımlı Çelik Levha için 3kw
| model: | lazer kesim makinesi metal |
|---|---|
| kesme kafası: | Raytool veya Precitec |
| Lazer jeneratörü: | Raycus / IPG /MAX/Raycus |
3kw Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi Raycus Çelik Lazer Kesici
| model: | CNC Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| Lazer jeneratörü: | Raycus / IPG /MAX/Raycus |
| Fiber Lazer Gücü: | 1000W, 3000W veya diğerleri |
Yuvarlak Boru için 2000W Fiber Lazer Kesim Ekipmanları Dişli / Raf İletim
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Kesme Alanı: | Çapı 20-200mm |
| Soğutma modu: | Su soğutma |
IPG Lazer Kaynaklı 2400x400cm Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Kesim alanı: | 24000×4000 mm |
|---|---|
| X ekseni: | 24100 mm |
| Y ekseni: | 4050 mm |
Metal Sac Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi 3000W Muhafaza Koruma Sistemi
| lazer tipi: | Fiber lazer kaynağı |
|---|---|
| soğutma modu: | Su Soğutma |
| Uygulama: | Uygulanabilir malzeme |
Otomotiv Parçaları İçin Açık Tip Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi Maxphotonics Kaynak
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma modu: | Su soğutma |
| Uygulama: | Metal Kesme |


