Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ pulse fiber handheld laser cleaning machine ] eşleşme 54 Ürünler.
100W Pulse Fiber El Lazer Temizleme Makinesi Pas Çıkarma
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W, 200W, 300W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Arabası el lazer temizleme makinesi fiyat metal pas kaldırmak için iyi
| Lazer Tipi: | el lazer temizleme makinesi fiyatı |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200w/100w MOPA fiber lazer |
| Kullanılabilir Güç: | 100w 200w 300w |
Metal Pas Alma için 200w 100w El Lazer Temizleme Makinesi
| Lazer Tipi: | metal pas alma lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W/200W |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutma |
1064±5nm 50W Elde Tutulan Lazer Temizleme Makinesi Elde Tutulan Taşınabilir Lazer Pas Çıkarma Makinesi
| Güç: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
Elde Taşınabilir 100W 300W Lazer Temizleme Makinesi Hava Soğutma Yöntemi
| Güç: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Ağırlık: | 45 kilo |
| Başvuru: | Yüzey Boya Pas Temizleme |
El taşınabilir lazer pas temizleme makinesi 50W sırt çantası lazer temizleme makinesi pas boya yağ temizleme
| Güç: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
Endüstriyel için 3m Fiber Uzunluğunda Elde Taşınabilir Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
Bavul 100W JPT Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi 28KG Ağırlık
| Lazer Tipi: | taşınabilir lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W JPT |
| çalışma sıcaklığı: | 0~40 Santigrat derece |
Ahşap Duvar Kalıbı İçin 50W 100W Sırt Tipi Darbe Lazer Temizleme Makinesi
| Lazer Temizleyici: | 50W 100W Sırt Çantası Elde Taşınabilir Lazer Temizleyici |
|---|---|
| Lazer Güç Türü: | Darbeli 50w 100w Lazer |
| Soğutma Tipi: | hava soğutma |
80KG ağırlıklı lazer temizleme makinesi 1mJ Maksimum Darbe Enerjisi Fiber Lazer ile
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |


