Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ raycus metal laser cleaning machine ] eşleşme 72 Ürünler.
1500w 2000w 3000w Alüminyum İçinde Su Soğutucusu İçin Taşınabilir El Laser kaynak makinesi
| Adı: | Elde tutulan Lazer Kaynak makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | metaller için lazer kaynağı |
| İşlev Opsiyonel: | temizleme / kesme |
Raycus IPG 100W Fiber Lazer Pas Temizleme Temizleme Makinesi 6000mm / s Yüksek Hız
| Ürün adı: | Raycus IPG100W Fiber Lazer Pas Temizleme Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 100W |
| Kaynak: | 1064nm Fiber lazer |
6000W Raycus Lazer Kaynağı 2kw 3kw 6kw Metal Fiber Lazer Kesme Makinesi Kesme Makinesi Aksesuarları
| Yedek Parça Tipi: | Lazer Ekipman Parçaları |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 70 kilo |
| Türü: | Raycus lazer kaynağı |
Cnc Precision Su Soğutma Elyaf Lazer Kesicisi Metal 1500w Yaprak Altın Gümüş
| Uygulanabilir Malzeme: | Akrilik, Cam, Deri, MDF, Metal, Kağıt, Plastik, Plexiglax, Kontrplak, Kauçuk, Taş, Ahşap |
|---|---|
| Kesim Alanı: | 1300*900mm |
| Desteklenen Grafik Biçimi: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT |
1500W Taşınabilir Lazer Kaynakçı 3'ü 1 Arada Kaynak Kesme Temizleme Makinesi
| dalga boyu:: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
| Lazer gücü:: | 1500W |
RL-P5050 Fiber Lazer Metal Kesme Makinesi 500W 800W 1KW 800mm / s Çalışma Hızı
| model: | RL-P5050-500 |
|---|---|
| Lazer gücü: | 500W |
| Lazer kaynağı: | Maks / Raycus / Ipg |
Metal Plastik Tıbbi bölüm ve Gıda Ambalaj İşaretleme için 50W Fiber Lazer Makinesi
| Ürün adı: | Metal Plastik Tıbbi bölüm ve Gıda Ambalaj İşaretleme için 50W Fiber Lazer Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 50W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Metal için 6000W Yüksek Güçlü Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Lazer gücü: | 6000W |
|---|---|
| Lazer kaynağı: | Max / Raycus |
| Maksimum İşleme Boyutu: | 3000 * 1500mm |
1064nm Taşınabilir Lazer Pas Sökücü 1000w SA Su Soğutucuda Buil
| lazer tipi: | lazer temizleme makinesi 1000w |
|---|---|
| Lazer gücü: | 1000W |
| Soğutma tarzı: | S&A su soğutucu |
50W 100W Elde Taşınabilir Lazer Temizleyici Taşınabilir Sırt Çantası Pas Temizleme
| Makine adı: | darbe lazer pas sökücü makinesi |
|---|---|
| Ana işlev: | Lazer pas temizleme |
| Soğutma yöntemi: | 650 mm lazer temizleme ışını |


