Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel jewelry laser welding machine ] eşleşme 85 Ürünler.
Mücevher Noktası Lazer kaynak makinesi Altın ve Gümüş için mücevher lazer kaynak makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Altın ve gümüş mücevherler için mini YAG lazer kaynak makinesi, mücevher onarımı için masaüstü lazer kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Paslanmaz Çelik Altın Mücevher Masaüstü Taşınabilir Küçük Mini Yag 40W Metal için Lazer kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
150w Noktalı Lazer Kaynak Makinesi Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Portatif Altın Gümüş Lazer Kaynak Makinesi Mücevher için 150w Lazer Kaynak Makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
F50mm Kolimasyon Fokal Uzunluğu 1500w/2000w değerli güç ile Elde Laser Kaynak Makinesi
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
1.5KW / 2KW / 3KW 0.5mm odak noktası çaplı kanal mektubu lazer kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
10 Kez Mikroskop ile CCD 200w Takı Lazer Lehimleme Makinesi
| lazer kaynağı: | Mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Su Deposu Kapasitesi: | 13L (Distile Su veya saf su) |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
1500w/2000w Fiber Laser kaynak makinesi Küçük ve hassas kaynak işleri için el makinesi
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
HD CCD 7.5kw Mücevherat Lazer Kaynak Makinesi Bileklik Bilezik için Metal Boşluk
| Makine modeli: | mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime: | halka için lazer kaynak makinesi |
| lazer gücü: | 30W 60W 80W 100W |


