Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel jewelry laser welding machine ] eşleşme 85 Ürünler.
1 Yıl Garanti ile Paslanmaz Çelik Takı Lazer Kaynak Makinesi Dokunmatik Kontrol
| Ürün adı:: | Altın, paslanmaz çelik tamiri için 60w Fiber Kalıp İletim Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Paslanmaz Çelik Takı Lazer Kaynak Makinesi Dokunmatik Kontrol 1 Yıl Garanti
| Ürün adı:: | Altın, paslanmaz çelik tamiri için 60w Fiber Kalıp İletim Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Boom Lift ile 60Hz 380V paslanmaz çelik nokta lazer kaynak makinesi
| Sertifika: | ISO SGS |
|---|---|
| Sıklık: | 50 HZ / 60HZ |
| Anahtar satış noktaları: | Yüksek doğruluk |
Masaüstü Mücevherler Altın için Lazer Kaynak Makinesi 1064nm YAG Lazer Korece Çalışma Dili
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Altın Gümüş Mini Mücevherlik Lazer Kaynak Makinesi Mücevherlik Küpeler için 150W
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
150w Mini Bir Masaüstü Tarzı Altın Gümüş Elmas için Mücevher Lazer kaynak makinesi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
Altın Gümüş Platin Mücevher Lazer Kaynak Makinesi 150W YAG Masaüstü Mini Lazer Nokta Kaynak Üreticisi
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
CCD Mikroskoplu Dokunmatik Kontrollü Mücevher Lazer Kaynak Makinesi
| lazer kaynağı: | altın için mücevher lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Pompa Kaynağı: | Tek lamba |
| Soğutma sistemi: | Su Geri Dönüşümünde İnşa Edin |
Altın / Paslanmaz Çelik Tamiri İçin 60 Watt Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı:: | Altın, paslanmaz çelik tamiri için 60w Fiber Kalıp İletim Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Renk:: | Beyaz |
| Voltaj:: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
Ergonomik Tasarımlı Taşınabilir 80w Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0.1 ~ 10ms |


