Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 0 5mm focal spot diameter fiber laser welding machine ] eşleşme 47 Ürünler.
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Su Soğutucu Metal Fiber Lazer Kaynak Makinesi 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
|---|---|
| Tek Darbe Enerjisi: | 1000W,1500W,2000 |
| dalga boyu: | 1070 |
Taşınabilir Lazer kaynak makinesi 1500W 2000W Metal kaynak için el lif lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Üretici El Elli Fiber Lazer kaynak makinesi 1500w 2000w Metal levha için Elli Lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
GW CW Manuel Lazer Kaynak Makinesi Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar Kelimeler: | El kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | manuel lazer kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Riselaser Elde Taşınabilir 1.5kW 2kW 3kW Lazer Kaynak Makinesi, 3'ü 1 Arada Lazer Kesim Makinesi
| Makine Anahtar Kelimesi: | 3'ü 1 arada el tipi lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar faktör: | lazer kaynak makinası lazer kesim makinası lazer temizleme mavhine |
| Ana işlev: | kaynak + temizleme + kesme |
Su Soğutucu El Laser kaynak makinesi 1500w 2000w 3000w SS Alüminyum için
| Anahtar kelimeler: | Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Taşınabilir El Lazeri kaynak makinesi |
| Lazer tipi: | Fiber lazere devam |
F50mm Kolimasyon Fokal Uzunluğu 1500w/2000w değerli güç ile Elde Laser Kaynak Makinesi
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
1500W 2000W 3000W Lazer kaynak makinesi Fiber Lazer Optik kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | lazer kaynak makinası fiyatı |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Fiber Lazer Optik Kaynakçı |
| Lazer tipi: | CW Fiber Lazer |


