Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 0 5mm focal spot diameter fiber laser welding machine ] eşleşme 47 Ürünler.
Derin Kaynak Derinliği F50mm Kolimatif Fokal Uzunluğu ve 1070±20nm Dalga Uzunluğu Aralıklı Elde Laser Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
3 in 1 El El Elli Fiber Lazer Kaynak Kesme Temizlik Makinesi 1500W 2000W 3000W Metal Lazer Kaynak Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1500w 2000w El Laser kaynak makinesi Paslanmaz çelik lif metal lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
3 in 1 El Laser Kaynak Makinesi Alüminyum Metal Çelik Paslanmaz için 1500W 1000W
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Lazer Kaynak Makinesi 3 In 1 Lazer Kaynak / Temizleyici / Kesicidir
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Alüminyum Karbon Çelik için 3'te 1 El Laser Kaydırıcı 1500w 2000w 3000w Lazer Kaydırma Makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
3mm kaynak derinliği ve 100×45×68cm boyutlu kompakt el laser kaynak makinesi
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Kişiselleştirilebilir Servo Motoru ile El Laser Kaynak Makinesi 100*45*68cm Makine Boyutu
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Çok fonksiyonel 3 in 1 Elde laser kaynak temizlik kesme makinesi 1500w 2000w 3000w
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
3 In 1 Elde Laser Kaynak Kesme Temizlik Makinesi 1500w 2000w 3000w Metal Karbon Çelik Paslanmaz Çelik için
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |


