Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 100w laser cleaning machine ] eşleşme 95 Ürünler.
Taşınabilir Mobil Lazer Temizleyici Sırt Çantası Boya Kaplama Grafiti Kaldırma Makinesi
| Güç: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 2 yıl |
Rise Laser 60W 10J Takı Bataryası İçin Taşınabilir Mini Nokta Kaynak Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Gölgesiz 80J Takı Kaynak Makinesi 1064nm Yag Lazer Kaynakçı
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Anma gücü: | 100W |
| Lazer Enerjisi: | 80J |
90 Joule Lazer Mücevher Kaynak Makinası Mücevher Nokta Kaynakçı
| Ürün adı: | lazer ışını kaynağı |
|---|---|
| Nokta boyutu aralığı: | -3mm~3mm |
| Darbe genişliği aralığı: | 1~20ms |
Endüstriyel Derin Gravür Fiber Lazer Kaynağı Kısa Optik Atım Yüksek Tepe Gücü
| Ürün adı: | fiber lazer kaynağı |
|---|---|
| Lazer güç: | 100W |
| Dalga boyu: | 1064nm |


