Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 100w laser cleaning machine ] eşleşme 95 Ürünler.
Sırt çantası Taşınabilir Metal Lazer Boya ve Pas Çıkarıcı 50W 100W Otomatik Pas Çıkarma Lazer Temizleme Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
0.5kg temizleme tabancası ile bagaj tasarımı 100w lazer temizleme makinesi
| Lazer Tipi: | Lazer Pas Sökme Makinası |
|---|---|
| lazer gücü: | lazer temizleme makinesi 200w |
| Soğutma yöntemi: | Hava / Su soğutma |
Bavul 100W JPT Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi 28KG Ağırlık
| Lazer Tipi: | taşınabilir lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W JPT |
| çalışma sıcaklığı: | 0~40 Santigrat derece |
Metal Paslanmaz Çelik 100W Fiber Lazer Temizleme Makinesi Pas Temizleme
| lazer tipi: | Fiber lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W/200W |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutma |
100w 50w Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi Metal Pas Çıkarma Boyası Tek Fazlı AC 220V
| Lazer tipi: | Pas giderme için taşınabilir lazer temizleme makinesi 100w 50w |
|---|---|
| lazer gücü: | Pas giderme için lazer temizleme makinesi |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutması |
80KG ağırlıklı lazer temizleme makinesi 1mJ Maksimum Darbe Enerjisi Fiber Lazer ile
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Metal Pas Alma için 200w 100w El Lazer Temizleme Makinesi
| Lazer Tipi: | metal pas alma lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W/200W |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutma |
Hava Soğutma Sırt Çantası Lazer Temizleme Makinesi Satılık Taşınabilir 50w 100w
| Lazer Tipi: | satılık lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Makina Özelliği: | taşınabilir |
| Lazer Gücü: | Darbeli Fiber Lazer |
Arabası el lazer temizleme makinesi fiyat metal pas kaldırmak için iyi
| Lazer Tipi: | el lazer temizleme makinesi fiyatı |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200w/100w MOPA fiber lazer |
| Kullanılabilir Güç: | 100w 200w 300w |
Endüstriyel için 3m Fiber Uzunluğunda Elde Taşınabilir Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |


