Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 10m metal laser welding machine ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "10m metal laser welding machine" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
3mm Kaynak Derinliğine Sahip El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ve Çevrimiçi Destek
| ÇIKIŞ Gücü | 2200W |
|---|---|
| Boyutlar | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı | 0,5 mm |
| Tek darbe enerjisi | 2200W'A KADAR |
2 yıllık garanti ve 1080±5nm dalga boyu ile 4'te 1 işlevsel el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü | 2000W |
|---|---|
| Boyutlar | 620x490x878mm |
| Ağırlık | 100,5 kg |
| Lazer dalga boyu | 1080 ± 5nm |
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı | 0,5 mm |
| Lazer Tipi | Fiber lazer |
| Ağırlık | 15 |
Mini Portatif CE Sertifikalı El Laser kaynak makinesi çok yönlü uygulanabilirlik ve 2000W Güç
| ÇIKIŞ Gücü | 2000W |
|---|---|
| Soğutma Türü | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi | Fiber lazer |
| Ağırlık | 37 |
43 KG ağırlığında taşınabilir lazer kaynak makinesi 100×45×68cm boyutları ve hassas metal kaynak için 0.5mm odak noktası çapı
| ÇIKIŞ Gücü | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı | 0,5 mm |
| Tek darbe enerjisi | 900W,1200W,1500W |
800W hava soğutma el laser kaynak makinesi 1 yıllık garanti ve 1080 + 5 nm dalga boyu ile
| ÇIKIŞ Gücü | 800W |
|---|---|
| Dalgaboyu | 1080+5nm |
| Ağırlık | 90 |
| Lazer kaynağı | Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği | <5nm |
| Tek darbe enerjisi | 2500W |
1 Yıllık Garantisi Rekabetçi Fiyat ve Raycus MAX IPG Lazer Kaynağı ile El El Elli Fiber Lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü | 800w-2000w |
|---|---|
| Dalgaboyu | 1080+5nm |
| Ağırlık | 90 |
| Lazer Gücü | 800W/1000W/1500W/2000W |


