Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1500w laser welding machine ] eşleşme 201 Ürünler.
RLW-PRO Handheld Laser Welder: Precise, Flexible, and Industrial-Grade
| Lazer dalga boyu: | 1080mm |
|---|---|
| Lazer gücü: | 1000-1200W |
| Kaynak tabancası arayüzü: | QCS |
20w 100w Endüstriyel Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Otomatik Görsel Konumlandırma CCD Kamera
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 85 kilo |
Yüksek hassasiyetli taşınabilir CO2 lazer işaretleme makinesi 100w Ahşap metal olmayan malzeme için
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| cnc veya değil: | - Evet. |
| Lazer Kaynağı Markası: | RAYCUS |
20W 30W 50W CO2 Masaüstü Lazer İşaretleme Makinesi Ahşap, Deri ve Metal olmayan Malzemeler için.
| Lazer Tipi: | CO2 |
|---|---|
| Çalışma Doğruluğu: | ±0,01 mm |
| İşaretleme Alanı: | 110 mm x 110 mm |
1500W 2000W 3000w Metal 3in1 El Laser kaynak makinesi için El Laser kaynak makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
Paslanmaz Çelik İçin 1.5kW 2kW 3kW Mini El Metal Lazer Kaynakçı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 3000w |
|---|---|
| kullanım: | Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynakçı |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
355nm UV Lazer İşaretleme Makinesi Mini 3w 5w Yüksek Hassasiyet
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Ağırlık: | 35 kilo |
| İşaretleme Alanı: | 110*110mm |
100W Pulse Fiber El Lazer Temizleme Makinesi Pas Çıkarma
| Uygulanabilir Malzeme: | Alüminyum, Metal |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W, 200W, 300W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Taşınabilir Sırt Çantası Lazer Temizleme Makinesi Metal Pas Yüzey Boya Temizleme
| Uygulanabilir Malzeme: | PVC, Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum... |
|---|---|
| Güç: | 100W, 50W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
20W Mini Masaüstü Lazer Fiber İşaretleyici Taşınabilir Lazer Oyma Makinesi
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
| Kontrol Sistemi Markası: | beckhoff |


