Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 1500w laser welding machine ] eşleşme 201 Ürünler.
Temizleme Kesme Fonksiyonlu 1500W El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | 1500W Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Elde Taşınabilir 1500W Lazer Kaynak Makinesi |
| İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Hava Soğutma 1000W 1500W Lazer Kaynak Makinesi Paslanmaz Çelik
| anahtar kelimeler: | paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | Hava soğutma |
| Su deposu kapasitesi: | CW fiber lazer |
Tel Besleyici ile Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | paslanmaz çelik kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
Paslanmaz Çelik El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1500W El Tipi Fiber Lazer Kaynakçı
| Ürün adı: | Metal için El Lazer Kaynakçı Fiber Şanzıman Kaynakçı 1000W |
|---|---|
| Marka: | Riselaser |
| orijinal: | Shenzhen |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1500w/2000w Fiber Laser kaynak makinesi Küçük ve hassas kaynak işleri için el makinesi
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
El Kaynak için 1500w Raycus Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer: | 1500w Raycus |
| dalga boyu: | 1070nm±5nm |
Otomatik Tel Besleyici ile Çelik 1500w Saplı Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | çelik için işlenmiş fiber lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| çalışma şekli: | Sürekli |
Hızlı kaynak için kollimatör odak uzunluğu F50mm El el lif lazer kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |


