Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 20w fiber marking machine ] eşleşme 223 Ürünler.
Mücevher Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20 Watt Lazer Oyma Makinesi
| Lazer gücü: | 20W |
|---|---|
| Grafik formatı destekler: | PLT, BMP, JPG, PNG, TIP, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Tekrarlanabilirlik hassasiyeti: | ± 0.002 |
Protable 3D 1064nm Renkli Lazer Gravür Renkli Lazer İşaretleme Makinesi
| model: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimum Çizgi Genişliği: | 0.012mm |
| Tekrarlanan Hassas: | ± 0.003mm |
Enerji Kutusu Lazer İşaretleme Makineleri Takı Yüzük için Otomatik Odak 10000mm / S
| İşaretleme Alanı: | 100*100mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | Maks. |
| Özellikler: | Otomatik odaklama işlevi |
1064nm UV Lazer İşaretleme Makinesi 3w 5w ISO Ce
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
3w 5w UV İşaretleme Makinesi Mücevher Elektronik Parçalar için Taşınabilir Ahşap Plastik
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
|---|---|
| Soğutma Modu: | Hava soğutma |
| Ağırlık (kg): | 50 kilo |
Metal Paslanmaz Çelik Pirinç Alüminyum için Taşınabilir 20w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Odaktaki nokta boyutu: | break |
|---|---|
| İşaretleme kapsamı: | 110x110 ~ 300x300 |
| İşaretçi hızı: | ≤15000mm / sn |
Hava Pişirme Kolay Kurulum Opeartion ile Taşınabilir 20W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Gravür Lazer Taşınabilir |
|---|---|
| Lazer kaynağı: | Max veya Raycus |
| model: | RL-20P/10P |
1064nm 20w Lazer Kazıma Makinesi Entegre Masaüstü Lazer İşaretleyici
| Tüm makinenin güç tüketimi: | ≤ 160 W |
|---|---|
| Lazer gücü: | 19,5 ± 0,5 W |
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
Metal 60khz 1064nm 20w Masaüstü Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Endüstriyel Fiber Lazer Kazıma Makinesi |
|---|---|
| güç: | 20W / 30 W / 50W |
| Çalışma alanı: | 200 * 200mm (OPSİYONEL) |
Saatler İçin JPT Raycus IPG 20W 30W 50W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Lazer gücü: | 50W |
|---|---|
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
| Garanti: | 1 yıl |


