Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 20w fiber marking machine ] eşleşme 223 Ürünler.
Metal IC Kart Endüstrisi için 20w Kapalı Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| CNC ya da değil: | Evet |
Akıllı 20W Lazer Fiber İşaretleme Makinesi Bavul Tipi Tek Fazlı
| Ürün adı: | Takı için 20W 30W Akıllı Fiber Lazer Kazıma Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| soğutma modu: | Hava soğutma |
Jpt Mopa ile 20 Watt Fiber Lazer Gravür El Tipi Fiber İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | Tabela için raycuslu fiberlaser lazer yazıcı |
|---|---|
| Lazer gücü: | 10W 20W 30W 50W |
| Uygulama Materyali: | Metal ve çoğu Metal Olmayan |
AIO Pro 20w Lazer İşaretleme Makinesi Son Derece Entegre EZCAD / JCZ Yazılım Kontrolü
| Ortalama Çıkış Gücü: | 20W |
|---|---|
| Makine Boyutu: | 146*367*157mm |
| Makina ağırlığı: | 6.7kg |
İlaç Dönüşüm Tarihi Logo Yazdırma Çözümü için Taşınabilir El Laser Lifi İşaretleme Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
İş Parçası Parçası 1060nm 30w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Hareketli Tarama Kafası
| Ürün adı: | El Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
50w 1060nm 0.01mm Çizgi Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 50W |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
Plastik Şişe için 20W 30W CO2 İşaretleme Makinesi Fly Line İşaretleme Sistemi
| Uygulama: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Çalışma Hassasiyeti: | 0,015 |
| soğutma modu: | Hava soğutma |
Metal Cam İçin Hava Soğutma 40w Lazer Gravür Makinesi Lazer İşaretleme Makinesi
| Lazer gücü: | 20W-100W |
|---|---|
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
| Güç kaynağı: | 220V |
100KHz Hayvan Kulak Etiketi Fiber İşaretleme Makinesi Mücevher Lazer İşaretleyici
| Lazer gücü: | 20,30,50 W |
|---|---|
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
| Garanti: | 1 yıl |


