Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 20w mini laser engraving machine ] eşleşme 59 Ürünler.
Raycus JPT Lazer Kaynaklı 20W MINI Lazer Oyma Makinesi
| anahtar kelime: | Lazer oyma makinesi |
|---|---|
| lazer kaynağı: | Raycus, JPT, Max veya diğerleri |
| Kontrol yazılımı: | EZCAD |
20w 30w Mini Lazer Gravür Makinesi Döner Mücevher Yüzükleri
| Makine modeli: | döner ile gravür yüzük takı |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | MAX veya Raycus |
| Lazer Modül Ömrü: | 100000 saat |
Mücevher Gravür İşaretleme için MINI 20W 3D Lazer Gravür Makinesi
| anahtar kelimeler: | MINI Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 100*100mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | JPT, MAX veya Raycus |
Altın Takı için Kapalı 20W fiber lazer oyma makinesi
| anahtar kelimeler: | Kapalı fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| İşaretleme Alanı: | 100*100mm |
| Lazer Kaynağı Markası: | JPT, MAX veya Raycus |
20w Fiber Lazer Kazıma Makinesi
| dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20W |
| Çalışma alanı: | 100 * 100mm (Ayarlanabilir) |
Metal Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20W 30W 50W Taşınabilir Elde Taşınabilir Mini Lazer gravür makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Taşınabilir 20W / 30W Metal Plastik Mini Lazer İşaretleme Makinesi
| Makine adı: | Mini Taşınabilir İşaretleme lazer makinesi |
|---|---|
| Ana Kullanım: | Metal Fiber Lazer Markalama |
| İşaretleme Alanı: | 100*100mm (isteğe bağlı 150*150mm) |
Taşınabilir 20w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Metal Oyma Makinesi
| Ana Kullanım: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Lazer: | Maks. 20W |
| Kiriş M22: | ≤1.4 |
Taşınabilir 1064nm 20W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| dalga boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20W |
| Çalışma alanı: | 100 * 100mm (Ayarlanabilir) |
Hava Soğutma Metal Lazer Kazıma Makinesi Endüstriyel Çevre 2 Yıl Garanti
| Ürün adı: | Endüstriyel İşaretleme 20W için Kapalı Masaüstü Tipi MINI Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20W |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm (İsteğe bağlı) |


