Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3 in one laser welding machine ] eşleşme 476 Ürünler.
200W Kapalı Nokta Takı Lazer Kaynak Makinesi 1064nm Dalga Boyu
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 200w |
|---|---|
| Ağırlık: | 82 kilo |
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
Çelik ve metal için 800w 1200w 1800w taşınabilir el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Kaynak modu: | Nabız, sürekli |
300W/700W/1000W/1500W Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, 1080nm Dalga Boyu ve 1-300HZ Darbe Frekansı
| ÇIKIŞ Gücü: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
5 inçlik dokunmatik ekran ve 0.5 mm odak noktası çapı ile 300W/600W el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 300W/600W |
|---|---|
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Devamlı Işık Çıktısı Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Handheld welding: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Simple operation: | Yes |
Sürekli ışık çıkışı için alaşımlı çelikten yapılmış el laser kaynak makinesi
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
|---|---|
| Laser welding: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
% 40 Elektro-optik dönüşüm verimliliği Elde tutulan laser kaynak makinesi kaynak için
| Çıkış Lazer Dalga Boyu: | 1080nm |
|---|---|
| Özellikleri: | Basit yapılandırma, küçük boyut, basit işletim ve yüksek zeka |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
3mm kaynak derinliği ve 100×45×68cm boyutlu kompakt el laser kaynak makinesi
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Kişiselleştirilebilir Servo Motoru ile El Laser Kaynak Makinesi 100*45*68cm Makine Boyutu
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |


