Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ 3 in one laser welding machine ] eşleşme 476 Ürünler.
CCD Mikroskoplu 50J 60w Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Lazer Nokta Kaynağı |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| İle: | CCD ve mikroskop |
Korunabilir altın kaynak makinesi Sihirli kutu nokta lazer kaynak makinesi
| Lazer Tipi: | 1064nm YAG Lazer |
|---|---|
| Ana bilgisayar güç tüketimi: | 1.5KW |
| Çalışma modu: | Dokunmatik Kontrol |
Metal Riselaser RL-FW 3000W Destek özelleştirme için El Laser kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
60w Masaüstü Altın Mücevherler Lazer kaynak makinesi Nokta kaynak kaynak makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Taşınabilir Masaüstü Altın Gümüş 60w Mücevher Lazer kaynak makinesi sistemi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı: | metal kaynak |
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
3'te 1 1000W lazer kaynak makinesi metal kaynak ekipmanları için kesme ve temizlik
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Taşınabilir Metal Tunç Bakır El Laser kaynak makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W Lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
2000W IPG El Laser kaynak makinesi Otel endüstrisi için dayanıklı motor takımlı taşınabilir lazer kaynak makinesi
| model serisi: | RL-FB |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| lazer dalga boyu: | 1080+5nm |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği: | <5nm |


