Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser welding machine ] eşleşme 107 Ürünler.
1500W el el lif lazer kaynak makinesi lazer temizleme ve kesme makinesi ile 3000W 3 in 1
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W Elde Tutulan Metal Nokta Kaydırıcılar 3 In 1 Çok fonksiyonlu Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
3 in 1 Portatif Fiber El Laser kaynak makinesi 1000W Lazer kaynak ve temizleme makinesi Lazer pas çıkarıcı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Çok fonksiyonel 1000W 3 In 1 El El Lifi Lazer Kaynak Temizlik Kesme Makinesi Metal Lazer Kaynak Makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
3'te 1 1000W lazer kaynak makinesi metal kaynak ekipmanları için kesme ve temizlik
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Altın Gümüş Cam Onarımı için YAG 40W Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | yag |
| Ağırlık: | 13,5 kilo |
Devamlı Işık Çıktısı Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Handheld welding: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Simple operation: | Yes |
Üretim tesisi için taşınabilir 1500W el el lif lazer kaynak makinesi 3-in-1 2000W/3000W
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
| Soğutma Modu: | Su soğutma |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |


